دکمه اصلی موشک ها را خامنه ای زده است

شبکه رسانه ای بیان :جمهوری اسلامی جنگ را به طور ناقص آغاز کرده است تا پایان دهنده اش کشورهایی مثل ایالات متحده، اسرائیل و عربستان باشند.
 
حمله به تانکرهای نفتی در دریای عمان، اکنون اشکال جدیدی به خود می گیرد و برای سایر کشورها هم مشخص می شود که پشت این حملات، سپاه پاسداران بوده است.
 
در حالی که روسیه گفته بود نباید سریعا ایران را متهم به این حملات کرد اما طولی نکشید که جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس هم اعلام کرد که تقریبا قطعی است که حملات کار ایران بوده است.
 
وزیر خارجه انگلستان مدعی شد که این حملات به طور قطع توسط ایران انجام شده است.
 
گزارشات حاکی از این است که این حملات با چسباندن مین توسط زیردریایی های سپاه انجام شده است.
 
ساعاتی پس از حمله به دو نفتکش در دریای عمان، مایک پمپئو در یک اطلاعیه اعلام کرد که حملات به طور قطعی کار ایران بوده است.
 
وی که حتی به پرسش خبرنگاران پاسخ نداد، با اطمینان خاطر این مساله را عنوان و اعلام کرد این امکانات برای حمله در اختیار ایران است.
 
جمهوری اسلامی پیش از این بارها تهدید کرده بود که اگر نفت ایران صادر نشود، اجازه نمی دهد هیچ نفتی از تنگه هرمز بگذرد.
 
حالا این کشتی ها که خارج از آبهای ایران نیز هدف حمله قرار گرفته اند، پیام روشن و صریح جمهوری اسلامی را منتقل کرده است.
 
اگرچه محمدجواد ظریف با انتشار یک توییت، این واقعه را فراتر از مشکوک اعلام کرد اما با مدارک به دست آمده مشخص شده است که هدف جمهوری اسلامی آتش افروزی است و البته این مساله را هنوز نپذیرفته است.
 
پیش از این در جریان جنگ سوریه نیز جمهوری اسلامی همکاری با دولت بشار اسد را نمی پذیرفت و صرفا اعلام می کرد که حضور نیروهایش در سوریه، مستشاری هستند اما پس از چندی و با انتشار مدارک، مشخص شد که نه تنها این حضور مستشاری نیست بلکه در راستای ماندن در قدرت در حال جنگ در سوریه است.
 
رفتار بی ثبات کننده جمهوری اسلامی در منطقه نشان داده است که حکومت این کشور در تلاش برای ایجاد یک جنگ منطقه ای است.
 
برخی تحلیل ها حاکی از این است که جمهوری اسلامی تلاش می کند با ایجاد یک جنگ، به مساله انتخابات در آمریکا ضربه بزند تا در سال آینده، این دونالد ترامپ نباشد که دوباره درب اصلی اتاق رییس جمهور در کاخ سفید را باز کند.
 
حمله به نفتکش ژاپنی در حالی که شینزو آبه در تهران به سر می برد، می تواند پیامی به سایر پیام رسانان باشد که پیام ترامپ را به تهران نرسانند.
 
علی خامنه ای نیز آنطور که وبسایت او، ویدیویی را منتشر کرد نمی خواهد هیچ پیامی را از واشنگتن دریافت کند.
 
اگرچه دونالد ترامپ اعلام کرده که راه درازی تا توافق میان تهران و واشنگتن وجود دارد اما حمله به نفتکش ها و حضور فوری پمپئو پشت محل گفتگو با خبرنگاران، بیشتر از آنکه یک کنفرانس مطبوعاتی جلوه کند، یادآور حملات به عراق در دوره پرزیدنت بوش است.
 
جمهوری اسلامی آغازگر جنگ دیگری در منطقه شده است و از هم اکنون هر موشکی که به سمت ایران روانه شود، پیشاپیش کلید اصلی آن را علی خامنه ای در بیت خود زده است.
+52
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  دنیای سیاست یک دنیای پاپوش سازی و بی ناموسی است که اگر سیستمی قصد مخرب کردن شخصیت سیاسی باشد، با دوز و کلک او را راهی زندان و یا سر به نیست میکنند! حال آمریکا برگ برنده ایی در دست دارد که همه خرابکاریها را به گردن ایران بیاندازد زیرا ایران بمدت ۴۰ سال مرگ بر اسرائیل و آمریکا سر داده و تهدید به بستن تنگه هرمز را کرده بود ! پس به امید ضربه پایانی!
  11
  42
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۶
  ۴۰
  Zaall - اصفهان، ایران

  دکمه اصلی موشک ها را خامنه ای زده است 😂😂😂
  37
  5
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  ۳۵
  RedBull - تهران، ایران
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. با نوک عسا یا نوک پاش دگمه را فشار داد؟ چون یک دستش که گیر عصا هست و دست دیگر فلج
  3
  22
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۳۷
  باور عمیق - قم، ایران

  دکمه زیر شینزو بوده، اشتباهی نشسته روش . میگم آقا الان که متفق القول میگید کار ایران بوده . آمریکا که 70 تا مقام رسمی و غیر رسمی اعلام کرد الا برایان شوت که گفته بود اینا همش فتوشاپه . انگلیس هم که تایید کرد . امارات و عربستان هم که تایید کردن . اصلا خود ترتر گفت کار ایرانه . خب چرا یه حرکتی نمیکنید پس آخه . تازه من شنیدم پس فردا معافیت فروش نفت به عراق 3 ماه تمدید شد که اونی که بفهمه میفهمه یعنی چی . آقای دانلد ترتر، جمهوری اسلامی ایران که قمار خانه نیست که فکر کنی میتونی بچرخونیش جوجو . تو طرف حسابت آسید علی هستش که تو دنیا سکه یه پولت کرد . فکر کردی دو تا ناو برداری و بیاری و از این ژستا واسه ما بیای تمومه؟؟ خرخرت واسه انتخابات زیر دست ایرانه . اگه رای نیاری باید حالا حالاها بری دادگاه و زندان . اگه میخوای رای بیاری ، جرات حمله به ایران نداری . اگه حمله نکنی میبینی که ایران داره حیثیت نداشتتو به باد میده . حالا متوجه شدی که چقدر خریت کردی و برداشتی ناو آوردی تو منطقه؟؟ حالا فهمیدی چقدر نفهم بودی . حالا ببینم تو جرات داری واکنش نشون بدی؟ واکنشت میکنن
  33
  7
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. وای ننه، این تفسیر هارو از ماهی صفت نقل قول میکنی یا در ملاج خودت میجوشانی و به عنوان فتوا صادر میکنی؟ وقتی میگم از وحشت خودتون رو خراب کردین منظورم همینه. صبر داشته باشین. یک بار دیگه کامنت خودت را بخون، با ذکاوتی در خودت سراغ داری پی نمیبری که از ترس هجوم دشمن هی این پا اون پا میکنید که پس چی شد؟ چرا نزدن؟ دلهره کشت منو، چرا نمیان؟ حظ میکنم وقتی یاد شکنجه هایی که به جوانهای مردم دادی اینطور خواب رو از تو میگیرن.
  3
  21
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. هه هه!!
  3
  14
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. شمع دزد، خمینی هم از این زر زر ها زیاد کرد. شماها متخصص مذاکره هستین، ولی وقتی که نمیتونید امتیاز بگیرید. نمونه اش رو سال ٦٣ و ٦٧ و ٩٣ برجام و ٩٤ سر دریای خزر دیدیم. حالا هم یه کله خر دیگه به اسم علی چلاغ داره همه اتون رو به ... فنا میده، شما هم عین تماشاچی ذخیره وایستادین براش دست میزنین. بزن بزن!
  3
  18
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. خامنه ای که دست نداره با خاویار ناقص اش فشار داده امروز و فردا هم خودش بدرک واصل میشود یعنی همزمان یه ۲۰ آخوندی زرتشان در میاد هرچه آخوند کمتر امنیت و شادابی بیشتر و خودت هم جزوش
  0
  3
  دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  با کدوم ثمش ؟
  0
  4
  دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
  نظر شما چیست؟