اصابت سه گلوله خمپاره به پایگاه هوایی «بلد» (محل آموزش مربیان آمریکایی به سربازان عراقی)

 تصویری از یک فروند جنگنده «ال-۱۵۹ الکا» که سال ۲۰۱۵ وارد پایگاه هوایی «بلد» در شمال بغداد شد – عکس از آرشیو
رادیو فردا :ارتش عراق روز شنبه اعلام کرد سه خمپاره به سوی پایگاه هوایی «بَلَد» در شمال بغداد، که محل آموزش مربیان آمریکایی به سربازان عراقی ست، شلیک شده است.
 
بنابر بیانیه ارتش عراق، شلیک خمپاره‌ها بامداد شنبه صورت گرفت و باعث آتش‌سوزی کوچکی در محل شد اما آسیبی به کسی نرسید. روز شنبه همچنین گزارش‌هایی درباره اصابت یک گلوله کاتیوشا به منطقه سبز بغداد منتشر شد اما «کمیته امنیت شورای بغداد» این گزارش‌ها را تکذیب کرد.
 
این در حالی ست که تنش بین ایران و آمریکا در منطقه در هفته‌های اخیر تشدید شده و مقام‌های آمریکایی حملات روز پنج‌شنبه به دو نفتکش در دریای عمان را به ایران نسبت داده‌اند؛ جمهوری اسلامی این اتهام را رد کرده است.
+34
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Masterweb - تهران، ایران
  جمهوری اسلامی انقدر احمق نیست که دست به این کارهای مسخره بزنه اونم تو این شرایط بعد از قضیه نفتکش ها، همه اینها کار عربستان ه
  27
  11
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
  ۶۰
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  حکومت آخوندی میداند که رفتنی است بخاطر همین آخرین زور خود را میزند که آمریکا به ایران حمله کند و ایران را ویرانه تحویل بدهد و برود همان کاری که هیتلر و موسیلینی کردند
  7
  39
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  حکومت اخوندی مرگ خودش را نزدیک می بیند و یا باید نابود شود و یا با ایجاد بلواهای منطقه ای مفری برای خودش بیابد
  1
  8
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳
  ۴۰
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  باز این هفت تیرکشهای چشم آبی کفگیرشون به ته دیگ خورد، زورکی دنبال راه انداختن جنگ و رونق اقتصاد کثیفشون هستند؟! باید یک جوری که هدفشون در براه انداختن جنگ محقق نشه برای همیشه از روی زمین جمعشون کرد این آتئیستهای پدر و مادر ناشناسو.
  5
  1
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
  نظر شما چیست؟