قسمت کوچکی از صحن حضرت زهرا; بزرگترین پروژه در حال ساخت جهان اسلام توسط ستاد عتبات عالیات

قسمت کوچکی از صحن حضرت زهرا بزرگترین پروژه در حال ساخت جهان اسلام توسط ستاد عتبات عالیات
+22
رأی دهید
-134

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا

  چرا که نه نان و اب و رمز تمرگیدنتان در ایران ما همین کور و کچلهای عر عرستان است که منبع اصلی در امد و فضای استالینی ایران است مرگ بر خودتان و دینتان
  8
  120
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۷
  ۴۷
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  امیدواریم روزی خودت و اون یه دست چلاق رو همون پیش خانم فاطی چال کنیم .
  6
  100
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۱
  ۵۰
  II PARSA II - هانوفر، آلمان

  دین ابزاریست برای به قدرت و ثروت رسیدن. بیچاره جاهلانی که از بیچارگی و کوتاهی دست به این موهومات چنگ می زنند. زنده باد کسانی که شجاعانه با مشکلات روبرو می شوند و از بازو و فکر خود کمک می گیرند و نه از ساده ترین راه که متوصل شدن به خرافات و چرت است. جانم به لب آمد ولی دلداده پوچ بود. :( :( :(
  5
  86
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۵
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  اگر به عنوان یک ایرانی من یک تک ریال از ایران سهم داشته باشم و به جای یک ایرانی نیازمند به این قبر خرج شده باشه٫همونو حرامش میکنم!. قبل از نوشتن سرمو بالاکردم و گفتم [خدا! اگر وجود داری و حرام و حلال تو آیینت هست]
  4
  76
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
  ۳۹
  mahdi moud - تهران، ایران

  خدا رو شکر موشکهای ایران تا اونجا میرسه ، بدون تمام اون بت کده ها رو با خاک یکسان میکنن
  7
  60
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱
  ۴۹
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  .....پولهای مملکت و چپاول ثروت ایرانه!!!! مرگ بر خودتون واین دین پوسیده تون!!!!!!!!!
  5
  79
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  حالا انصافا اگر بجای این بارگاه یک ....میسداختند هم نفعش و هم ثوابش بیشتر نبود؟مردار پرستهای دله دزد. یکی از من پرسید چرا در مورد مسلک منحرف وپ خرافی دزد و راهزنها و بیماران جنسی کلمه سقت پرست را بکار میبرم، چرا خودم را پشت عمریها قایم میکنم.من از عمریها خیلی بیشتر از سقط پرستها و علی پرستها ....هستم، ولی عمریها حداقل این رسم مردار پرستی را ندارند.
  7
  54
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  خودارضایی شیهه اسلامی! چقدر دلگیر و ترسناک دیده میشه! حالم بهم خورد از دیدن این گورستانهای خیالی و آن خرج های گزاف! آنان واقعا بی وجدان و بی شرف هستند که اینگونه گرسنگی مردم را ندید می گیرند!
  4
  62
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۱
  ۵۱
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  تو اون جهان اسلام و ستاد عتبات و عالیاتتون چند تا (نقطه)
  4
  60
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک

  در عظمت و بزرگی حضرت زهرا «س» همین بس که در نسب خانوادگی شهره جهان است، زیرا پدری چون حضرت محمد«ص»، اولین فرد جهان هستی در کمال و فضائل و مادری چون خدیجه کبری«ع» یکی از زن های کامله جهان هستی و دومین مسلمان و فداکارترین فرد در راه اسلام و همسری چون امیرمؤمنان علی«ع» که به منزله جان پیامبر«ص» و برترین انسان بعد از ایشان است و فرزندانی چون حسنین«ع» و زینبین«س» دارد. به راستی کجا می توان خانه ای جز خانه گلی فاطمه یافت که چنین انسان های بزرگی در آن جمع شوند. امام صادق «ع» فرمود: «او صدیقه کبری است که قرن های گذشته بر محور شناخت او دور زده است.»
  70
  7
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. یک زمانی اگه خشک مذهب هم نبودیم یه احترامایی به اون اسما داشتیم٫ نمازی میخوندیم و شاید روزه میگرفتیم و اسم روحانی برابر بود با بی الایشی!. امروز موقع قضای حاجت که میشه میگیم برم قطره اشکی بر مزارشون بریزم و اخوند یعنی مکار مفتخور دزد و استفراغ! و امثال تو اخوندکها جیره خورای کوچولو که نونت وابسته به ایناست!. وجدان ملی و اخلاقی رو که بیخیال
  4
  44
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک

  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. بارها بهت گفتم، اینم یبار دیگه. عمریها شتر نوتلا و شتر کولا پرستند. من هوای پاک اونجا رو میمیکم، گرد و خاک قبر رو هم میلیسم. ولی ادرار شتر نمی‌خورم، به سر و صورتم هم فضله شتر نمیمالم که تبرک بگیرم. تو باز هی عمر عمر کن عمری که جربزه گفتنش رو هم نداری.
  49
  2
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  ۱۰۲
  حق الناس - روی زمین خدا، یونان
  خراب بشه این بتکده هاتون. لعنت خدا بر شما مشرکین. دور از رحمت پروردگار باشید جاهلین احمق
  4
  16
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
  ۶۳
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  اینجا کجاست؟ قم٬ مشهد؟ اینها دیگه شورشو در آوردند اولا بنا باید سر قبر باشد دوما براى چى این همه تشریفات و تجمل و اسراف آنهم بدون اجازه ملت از جیب ملت هر ستونش دهها هزار دلار خرج بر مى دارد اعوان و انصار جمهورى اسلامى چقدر کمبود دارند.
  1
  17
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
  ۶۳
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  من تعبیرم بیشتر به آن است که این یک دکان پول سازى است به همین جهت هم کلى تشکیلات خواهد داشت مثل مشهد شاید از آن هم بزرگتر شود. واقعا آدم باید خىلى ابله باشه که بخواد نذر و نیاز و پول به جیب هاى گشاد این آخوند ها سرازیر نماید.
  1
  16
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. تو بیارزشتر از اونی هستی که جواب بگیری،میدونم تو میضی تا بهت توهین نکنند اروم نمیگیری ولی من این لطف را در حقت نمیکنم. برو بچسپ به سقت پرستی.شاید لاشه گندیده یکی از اون سقط شدها شفات بده
  2
  15
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
  ۴۷
  ordak - بن، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. تو واقعا موجود تهوع اوری هستی، از کدام مملکت واردت کردن خودت هم نمیدونی ،درست مثل گوسفندهایی که اسما از رمانی وارد شدن ولی شباهت عجیبی به شغالهای تانزانیایی دارند.،ولی اگر میخواهی در مورد مردارهای عرب چرند بلغور کنی حداقل زبان فارسی را کثیف نکن،و بگذار ...فهمت کنم، ادراسر شتر که هیچ حتی مدفوع خر را هجم به خودت بمالی خیلی ارزشش بیشتر از لاشه یک مردار عرب است که به پهن خشک تبدیل شده، چرا که از اون پهن خشک هیچ چیزی برنمیاد. قران در کلامی به امثل تو ها میگه: اولئک کالنعام بل هم ازل
  2
  17
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مکان مناسبی برای احداث کازینو بنظر میرسه.
  2
  16
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خدا رو خوش نمیاد که این خونش این باشه ولی نسل دوازدهمش تو چاه زندگی کنه. من جای مهدی باشم ظهور میکنم و بعد وسط این ساختمون، انتحاری!
  3
  14
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷
  ۵۲
  shahab46 - هانوفر، آلمان
  با عرض معذرت از دوستان، ریق تمام مردم ایران توش
  3
  13
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::ordak - بن، آلمان::]. [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. کسی که جواب نداره از ادبیات مستهجن اراذل و اوباش استفاده می‌کند.
  14
  2
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::حق الناس - روی زمین خدا، یونان::]. جاهل اونی هست که تیمم بلد نیست ولی بزور بچپونی خودش رو خلیفه مسلمین میکنه. در ضمن میکنیم که میکنیم، به هیچ عمری هم ربطی نداره. عمری ایرانی نیست، ایرانی عمری نیست.
  13
  2
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۴
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. در مورد عمر با تو موافقم!. من عمری زاده هستم و روزی نیست که لعنت نفرستم به عمر که این دین رو تحمیل کرد به ایرانیا تا امروز غده چرکین در راس امور باشن!.
  3
  16
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  ۵۲
  saryas - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. اینکه ایرانی عمری نیست کسی شکی درو ان ندارد، ولی این به این معنی نیست که وارداتیهای مثل تو هم سنگ علی و یا مسلک منحرف شیعی را به سینه بزنه و یا بخواد اونو به ایران قالب کنه. ایران یک دین داشته انهم زرتشتی بوده و هست، نه دین مرده پرستهای سراسر انحراف و دروغ و ریای شیعی . و مطمئن باش در ایران اینده این مسلک حتی در فاضلابهای ایران جا نخواهد دشت.
  2
  8
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::saryas - برلین، آلمان::]. با درود و سپاس فراوان. از قدیم گفتن وصف العشق نصف العشق. همینکه که شما معتقد بر ایرانی نبودن عمریها هستید، خود بسیار مایه خرسندی است. اصل شیعیان همان زرتشتیانی هستند که آیین و مسلکشان کامل، تکوین و اصلاح شد. افتخار شیعه آریایی نصیب هر کسی نمی‌شود.
  7
  5
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  تاسیس شهر ....اسلامی بر آقا امام زمان وملت شریف ایران مبارک باد
  0
  4
  دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  نظر شما چیست؟