سخنگوی حزب کارگزاران: تمام ارتباطات دکتر نجفی توسط میترا استاد کنترل می شد

سخنگوی حزب کارگزاران می‌گوید: امکان برقرار کردن ارتباط با آقای نجفی تقریبا وجود نداشت. تمام ارتباطات دکتر به دلایلی که این جا فضایی برای اشاره به آن ها نیست، توسط خانم استاد کنترل می‌شد.

حسین مرعشی در گفت‌وگویی  در واکنش به این موضوع که آقای کرباسچی در آخرین اظهارات خود تاکید کرده بودند که بیشتر اعضای حزب و حتی شما در جریان مسائل خانوادگی ایشان بوده‌اید، اظهارکرد: بله، صحبت‌هایی از حضور زنی در زندگی ایشان بود. خبر اولیه توسط یکی از نهادهای امنیتی مطرح شده بود، ما جلسه تشکیل دادیم و از ایشان سوال کردیم و ایشان تکذیب کردند. ما هم تکذیبیه ایشان را مبنا قرار دادیم. ببینید! نه من، بلکه همه روی حضور ایشان در منصب قدرت اتفاق نظر داشتند. فقط آقای کرباسچی با شهردار شدن دکتر مخالف بودند. ایشان به‌رغم این که عضو کارگزاران به شمار می‌رفتند، مورد احترام همه حزب‌های دیگر اصلاحات بودند.

به گزارش همشهری او با اشاره به این که بعد از خودکشی آقای نجفی در هتل لاله شخصا چند بار تلاش کردند با ایشان تماس بگیرند اما خانم استاد صلاح نمی‌دانستند که ایشان با دوستان خود ارتباط برقرار کنند، افزود: امکان برقرار کردن ارتباط با آقای نجفی تقریبا وجود نداشت. تمام ارتباطات دکتر به دلایلی توسط خانم استاد کنترل می‌شد. شخصیتی مثل آقای دکتر با آن همه روابط گسترده اجتماعی و سیاسی در محدودیت کامل قرار گرفته بود. نجفی ناگهان به خود آمده و دیده بود که دوستانش، خانواده‌اش، روابط و حضورش در سیاست را از دست داده است.
+32
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  کدام زنی نیست! حالا من موندم چرا هی دارند ماست مالی می کنند و از نجفی امام معصوم می سازند!
  27
  11
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  بابا بسه دیگه حالمون بهم خورد به تخم مرغ چپ ۰ حالا یه کمی در مورد سلاخی کردن علیرضا شیرمحمدعلی بنویسید که دستورش را کی صادر کرد
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  بحث میترا قدیمی شد بقول دوست عزیز جریان تیکه تیکه کردن زندانی سیاسی مهم است
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
  نظر شما چیست؟