احتمال پناهندگی یک ورزشکار دیگر / عضو تیم ملی تیروکمان معلولان ایران از هلند بازنگشت

صدای آمریکا : پوریا جلالی پور ملی پوش تیم تیروکمان معلولان پس از کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ از مسابقات هلند به ایران بازنگشت
 
در ادامه روند مهاجرت و پناهندگی ورزشکاران ایرانی، این‌بار گزارش‌ها حاکی از بازنگشتن یک ملی پوش تیراندازی با کمان معلولان در ایران از مسابقات هلند به تهران است.
 
خبرگزاری ایسنا روز سه شنبه ۲۱ خرداد گزارش داد که «پوریا جلالی پور» یکی از کمانداران ریکرو که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در مسابقات هلند شد، همراه تیم ملی به ایران برنگشته و شائبه پناهندگی این ملی پوش مطرح شده است.
 
مسئولان فدراسیون تیروکمان ایران اعلام کرده اند که این ورزشکار بدون اطلاع سرپرست تیم همراه برادرش برای دیدار با خانواده‌اش به بلژیک رفته و به مدت یک‌ماه ویزا دارد.
 
بازنگشتن ملی‌پوشان تیروکمان پس از مسابقات بین المللی سابقه دار است. پیشتر نیز «عماد خلج» یکی دیگر از ورزشکاران تیروکمان ایران بعد از پایان مسابقات لاس وگاس در آمریکا به ایران باز نگشت و اخبار پناهنده شدن او نیز مطرح شد.
 
این ورزشکار روز چهارشنبه ۲۲ خرداد به فارس گفت که در کانادا حضور دارد و منتظر است تا بحث مهاجرتش به آمریکا نهایی شود.
 
روند پناهندگی و مهاجرت ورزشکاران ایرانی به دلیل اختلافات و مشکلات مدیریتی در ورزش ایران طی سال‌های اخیر روند رو به افزایشی داشته است.به طوری که در ماه‌های اخیر چند ملی پوش جودو و کشتی به تیم ملی کشورهای دیگر از جمله آذربایجان پیوستند.
+12
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟