ملاقات دختر مسافر به همراه پدر و مادرش با راننده اسنپ برای عذرخواهی

 پویه نوریان (نفر دوم از راست) همراه با پدر و مادرش و سعید عابد (نفر اول از چپ)
رادیو فردا :انتشار تصویری از «پویه نوریان»، مسافری که راننده اسنپ او را به خاطر «بدحجابی» از خودرو خود پیاده کرد، در کنار این راننده اسنپ، موجی از واکنش‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.
 
تصویر بالا، خانم نوریان (نفر دوم از راست)‌ را نشان می‌دهد که همراه مادر خود کنار سعید عابد (نفر اول از چپ)، راننده اسنپ، ایستاده‌اند، دیداری که گفته می‌شود با هدف «عذرخواهی» وی از راننده انجام شده است.
 
احسان بداغی، خبرنگار روزنامه ایران، در صفحه توئیتر خود نوشته که «صورت یخ‌زده مادر و نگاه هاج و واج و خالی از نور دختر نشان می‌دهد چقدر این عذرخواهی از ته دل بوده». کاربری به نام امیر هم در توئیتر چنین واکنش نشان داده است: «انگار از شکنجه کردن این دختر احساس رضایت نکرده بودند، حالا پای خانواده‌اش را هم کشیدند وسط». و کاربری با نام «حضرت بورخس» نیز این سئوال را مطرح کرده که «کاش بگید این سعید عابد کیه؟ شغلش جز رانندگی اسنپ چیه؟ اینجا کجاست؟ دفتر کیه؟»
خانم نوریان چند روز پیش با انتشار توئیتی عنوان کرد که راننده اسنپ او را به بهانه «بدحجابی» از خودرو پیاده کرده بود.
 
این امر اگرچه اعتراض مخالفان حجاب اجباری را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت، اما از سوی دیگر با استقبال حامیان حکومت ایران و مقامات جمهوری اسلامی مواجه شد و از جمله سخنگوی قوه قضاییه از سعید عابد تقدیر کرد.
+18
رأی دهید
-129

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  Roma55 - لانسینگ، انگلستان

  بعد از تهدید و ارعاب و شکنجه عذر خواهی چه معنایی میتواند داشته باشد ؟
  14
  119
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
  ۳۹
  Afshin51 - کلن، آلمان

  بر آن جد و آباد غاصب و خونخوارتان لعنت و نفرین که پس از هزار و چهارصد سال مجدداً راه و شیوه آن وحشیهای بیابانگرد را قریب چهار دهه است در ویرانی و نابودی جان و مال و شخصیت ایرانی بکار گرفته و با جعل عنوان هموطن از هر روش ناجوانمردانه ای برای تبدیل ایران به ویرانه توسل می جویید .
  15
  138
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا

  کاش بجای نفرین کردن و حرفهای همیشگی کمی تحقیق کنیم. چندوقت پیش خبر بود که اگر بیحجاب داخل خودروکسی باشه حتی اگه صاحب خودرو مرد باشه یا قولنامه وپلاک خودرو به اسم مرد باشه مردروجریمه میکنن.عده ای هم با سند خودرو رفته بودن خیابون وزرا.حالا درست وغلط این کار به کنار این آقاشایدخواسته از جریمه شدنش جلوگیری کنه اما ماهمیشه دوست داریم یک طرف هرماجرایی رو بکوبیم ازطرف دیگه ماجراحمایت کنیم
  84
  15
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
  ۴۹
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  یکی از باجناق فامیل در نمیاد یکی هم از مسلمون آدم، همین.
  13
  83
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
  ۳۹
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. شما اگر بقول خودتان اهل تحقیق هستید حتماً مطلعید که آقای راننده اسنپ یک فرد عادی نبوده بلکه عضو سپاه پاسداران بوده و با استفاده تبلیغی از عمل مزخرفی که انجام داده توانسته که بیفته تو ظرف شیرینی و از فرمانده فضا هوای سپاه تا سخنگوی قوه قضاییه ازش تشکر کرده اند ،چرا ؟! چون به زانو در آوردن و خرد کردن شخصیت زنان ایرانی و دیگر اقشار ازاهداف اصلی حکومت برای دوام خودش میباشد ! حال شما که از ایشان دفاع کردید یا عضو این جریان فاسدید یا اساساً بدون مطالعه دست به نقد می زنید ،امیدوارم روش نقدتان را تغییر دهید .
  10
  54
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  ۱۰۲
  منوچهری - کرمان، ایران

  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. کارش از {ترس جریمه بوده} پاچه خواریش از ترس چی بوده؟. - زوره - عشق تو زوره - احساس همیشه کوره / هرجا خودخواهی باشه, انصاف از اونجا دوره!! عاقبت این لیلی ما مثل گل های گلخونه/ تو قاب سرد شیشه‌ای پژمرده و دلخونه!! میگه باید بسازه اون این مثل یه دستوره / همین یه راه مونده واسش چون عاشقِ مجبوره!
  9
  33
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
  ۷۱
  hassan5 - تهران، ایران

  فقط خدا میداند که این خانواده چقدر مورد ازار وشکنجه و تهدید قرار گرفتند تا باین شدت عذر خواهی کنند.این اعمال اگر جواب میداد استالین و نظام مربوطه برقرار میماند
  8
  44
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۴
  ۵۲
  Hatef - پاریس، فرانسه

  اشرار ولایت وقیح، نه تنها ملتى را گروگان گرفته اند، که آنها را دچار انواع بیماریهاى روح و روانى از قبیل خودآزارى و ماسوخیسم میکنند.
  6
  26
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  این دفتر سردار مدحی هست همونی که الماسی برای فریب بود و مدتی فکر میکردین ضد جمهوری اسلامی هست این راننده هم معاونش هست. سعید عابد بازنشسته سپاه هست و جز فرمانده های میدانی بوده یعنی تا عضو بوده پست میز نشین نبوده. الماس های زیادی برای فریب وجود دارن و سر وقتش فعال میشن
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۱
  ۳۹
  Mirzadeh - آلمان، آلمان
  [::bozurgmehr - لندن، انگلستان::]. میشه بیشترتوضیح بدی؟
  5
  2
  جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  [::Mirzadeh - آلمان، آلمان::]. وزارت اطلاعات سالها پیش به پیشنهاد رفسنجانی یک اپوزسیون موازی ایجاد کرد تا از پیامبر تا خود رهبران نظتم رو فحش بدن و در شیوه مبارزه افراط کنن. همینظور مامورانی مدتی چراغ خاموش فعالیت میکنن و بعد با برگشت شروع میکنن به ضربه زدن به باور مردم و تلقین میکنن که نظام رفتنی نیست. امثال سردار مدحی در سازمان مجاهدین و در اطراف شاهزاده رضا پهلوی در احزاب اقلیم کردستان و در رسانه هایی مثله منوتو زیاد هستن که برگردن و نمایش به راه بیافته که نیروهای اپوزسیون در حال ریزش هستن. این راننده تاکسی پاسدار هست و اون دختر خانوم پدرشون پاسدار زمان جنگ و اطلاعاتی کنونی هستن (شکنجه شدگان با اولین نگاه پدر دختره رو میشناسن) و این دختر هم قراره از ایران خارج بشه و به شاپرک شجری زاده و معصومه علی نژاد بپیونده. اطلاعات همیشه مامورانش رو اینجوری پرواز میده مثله امید دانا و فخراور که در رسانه ها برجسته شدن. پویه نوریان (مرضیه) ماموریت داره و به همتون قول میدن چند سال بعد همین سایت ایرانیان یو کی خبرش رو منتشر کنه [این کامنت به یادگار بماند]
  1
  6
  جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  این دختر خواست یک مرد خدا را کوچک کند اما خدا این مرد را بزرگ کرد.
  6
  1
  جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
  ۶۵
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا
  بله خدای جهل و جنون و عاشق خون حامی این رژیم است بله ۱۴۰۴ سال پیش عر عرهای قاتل وپدوفیل به ایران حمله کردندکشتند و کشتند بی رگها افتخارکنیدچون پسمانده ی انها هستید
  1
  4
  جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
  ۳۹
  Mirzadeh - آلمان، آلمان
  [::bozurgmehr - لندن، انگلستان::]. البته شاپرکها ومسیح ها وباطبی ها قطعا تحت فرمان سازمان اطلاعتن.اما لطفن برای کامنتهات یک منبع موثق معرفی کن که پیگیری کنم.لطفا از فکتهای شکنجه شدگان با اولین نگاه ...هم حذر کن.
  5
  0
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  [::Mirzadeh - آلمان، آلمان::]. خانواده های قربانیان تروریسم و شکنجه شدگان بهترین شاهدان هستن و شهادتشون در اینترنت موجوده. سازمان مجاهدین خلق و سازمان اطلاعات ج. ا. در ترور و شکنجه و جاسوسی سابقه طولانی دارن. این راننده و پدر دختر هر دو سابقه فعال در جبهه جنگ داشتن و عضو سپاه هم بودن و در اطلاعات هم بودن میتونید به سایت بنیاد برومند مراجعه کنید و پرسش کنید تا هویت امینتی پدر پویه رو تایید کنن. اگه باورش براتون سخته پویه (مرضیه) از خانواده سپاهی اطلاعاتی میاد میتونید به بنیاد برومند و یا دیگر سایتهای مرتبط مراجعه کنید . ببین کی بهتون گفتم این ماجرا اسنپ ساختگی هست هم راننده و هم دختر هدفی دارن و دختره که در رسانه ها برجسته شده از کشور خارج میشه . خیلی از فرزندان اطلاعاتی ها وارد چنین کارهایی میشن
  0
  1
  شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  نظر شما چیست؟