یک چمدان پول برای برانکو؛ دستمزد مربی پرسپولیس نقد پرداخت می‌شود

باشگاه فوتبال پرسپولیس که این دوره قهرمان لیگ برتر و جام حذفی ایران شده است، باقی‌مانده دستمزد ۶۷۹ هزار دلاری مربی کروات خود را به خاطر تحریم‌های آمریکا ناگزیر است که به صورت نقد پرداخت کند.
 
خبرگزاری آلمان در گزارشی با اشاره به پیچیدگی‌هایی که ایرانی‌ها اکنون در رابطه با انتقال پول از طریق بانک با آن مواجه هستند گزارش داد که برانکو ایوانکوویچ به همین خاطر می‌خواهد به تهران برود تا یک چمدان پر پول را از باشگاه پرسپولیس تحویل بگیرد.
 
این باشگاه نیز در وبسایت رسمی خود اعلام کرده پیش‌پرداخت قرارداد جدید با برانکو ایوانکویچ آماده است و وی می‌تواند آن را دریافت کند. به گفته‌ ایرج عرب، مدیر باشگاه پرسپولیس، ضمن تسویه حساب فصل گذشته با برانکو، پیش پرداخت فصل جدید نیز به وی داده می‌شود.
 
قبلا گزارش شده بود پرسپولیس از ایوانکویچ خواسته بود شماره حسابی معتبر را که امکان انتقال پول به آن با توجه به شرایط مالی کشور، وجود داشته باشد به باشگاه اعلام کند، اما به خاطر تحریم‌های آمریکا این موضوع ممکن نشده بود.
 
وبسایت پرسپولیس اما اکنون نوشته است که دوشنبه هفته آینده ۲۷ خرداد، خود برانکو یا نماینده قانونی وی برای دریافت وجوه در باشگاه حضور پیدا خواهد کرد.
 
این گزارش می‌افزاید به این ترتیب، دیگر جایی برای نگرانی هواداران نیست.
+2
رأی دهید
-11
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟