مخالفان اسد مکان های اختفای موشک های ایران در سوریه را منتشر کردند

صدای آمریکا :جبهه آزادیبخش ملی سوریه در فهرستی که در روزنامه الشرق‌الاوسط منتشر شده، به مکان‌های اختفای موشک‌های ایران در سوریه اشاره کرده است.
 
این گزارش که بخش‌هایی از آن روز دوشنبه ۲۰ خرداد در جروزالم پست هم منتشر شده، به مکان‌های حضور موشک‌های فاتح - ۱۱۰، موشک‌های میان‌برد ذوالفقار و موشک‌های اسکاد پرداخته است. موشک‌های ذوالفقار و فاتح - ۱۱۰ حدود ۷۵۰ کیلومتر بُرد دارند.
 
گروه جبهه آزادیبخش ملی سوریه از مخالفان حاکمیت بشار اسد در سوریه محسوب می‌شوند. این گزاش می‌گوید موشک‌های ضد تانک توفان- ۱، در فرودگاه تی - ۴ در حمص، راکت‌های دیگر در جب الجراح در حمص و السفیرا در حلب در جنوب دمشق مخفی شده‌اند.
 
این گزارش می‌گوید ایران مشغول دور کردن مکان‌های مخفی موشکی خود از بُرد حملات اسرائیل است و دارد آن‌ها را به مرز عراق نزدیک می‌کند.
 
این گزارش همچنین گفته فرماندهان سپاه در سوریه هم برای فرار از حملات هوایی اسرائیل از دمشق خارج شده و در کوهستان‌های شمال پایتخت سوریه مستقر شده‌اند.
+63
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟