دعوت «جاستین بیبر» از «تام کروز» برای مبارزه با هم در قفس مسابقات «یو اف سی»

صدای آمریکا :«جاستین بیبر» خواننده ۲۵ ساله کانادایی، «تام کروز» بازیگر ۵۶ ساله هالیوود را به مسابقه هنرهای رزمی ترکیبی موسوم به «یو اف سی» دعوت کرد.
 
آقای بیبر از طریق شبکه های اجتماعی به تام کروز گفت «اگر این چالش را نپذیری به این معناست که می ترسی و هرگز نمی توانی با این مسئله کنار بیایی.» این چالش، بیش از ۱۸ هزار بار در توییتر به اشتراک گذاشته شده و حدود ۸۴ هزار لایک گرفته و در حال حاضر یکی از ترندهای توئیتر است.
 
بیبر، پیش از این از ترانه جدیدی خبر داده بود. از همین رو، به چالش طلبیدن تام کروز، هوادارانش را گیج کرده است و بسیاری گمان می کنند بی ارتباط به اثر جدیدش نباشد.
 
اما واکنش ها به این توئیتر بیبر جالب بوده است. «کانر مک گرگور»، ستاره «یو اف سی» در پاسخ به بیبر گفته که اگر تام کروز یک مرد واقعی باشد و مانند فیلمهایش بیاید و مبارزه کند، او حاضر است این مسابقه را به اجرا بگذارد.
 
«کریستوفر مک کواری» کارگردان «مأموریت غیر ممکن:فال اوت» نیز به شوخی به جاستین بیبر گفته که برای آخرین بار از تو می خواهم به تیم نویسنده های فیلم بپیوندی.
+3
رأی دهید
-22
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟