انتخابات کمیسیون بهداشت مجلس به دلیل سفر علی نوبخت به آمریکا برای دیدار فرزندانش به تعویق افتاد

دکتر علی نوبخت تهرانی عضو «فراکسیون امید» مجلسکیهان لندن :دکتر علی نوبخت تهرانی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی است که دو فرزند او به نام‎های احسان و نیلوفر که هر دو پزشک هستند برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه کالیفرنیا رفته‌اند. او برادر بزرگتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه است.
 
انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به دلیل سفر علی نوبخت به آمریکا برای دیدار با فرزندانش به تعویق افتاد.
 
خبرگزاری مهر، ۲۰ خرداد، با اعلام این خبر نوشت، دلیل اصلی به تعویق افتادن انتخابات هیئت رئیسه مجلس سفر «غیرکاری» علی نوبخت عضو کمیسیون بهداشت و درمان به آمریکا برای دیدار با فرزندانش است.
 
نوبخت به نمایندگان همسوی خود در کمیسیون گفته است می‌خواهم نامزد ریاست کمیسیون باشم، از این رو تلاش کنید تا انتخابات هیئت رئیسه برای یک هفته به تعویق بیفتد تا بتوانم پس از بازگشت به ایران در انتخابات شرکت کنم! آنها نیز با اعضای کمیسیون «رایزنی» کردند و در نهایت باعث شد انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت هفته آینده برگزار شود.
 
دکتر علی نوبخت تهرانی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی است که دو فرزند او به نام‎های احسان و نیلوفر که هر دو پزشک هستند برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه کالیفرنیا رفته‌اند.
 
او برادر بزرگتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه است.
 
علی نوبخت بورد فوق تخصصی نفورلوژی دارد و سرپرست بخش دیالیز بیمارستان مهر تهران است و بعد از روی کار آمدن دولت یازدهم به عنوان  نماینده حسن روحانی در شورای‎عالی «هلال احمر» و همچنین عضو هیئت امنای بیمارستان بانک ملی ایران منصوب شد.
 
او در سایه‌ی مافیای خانوادگی در دولت یازدهم رشد کرده و مشکل ارزشی‎ها با او کشف حجاب دخترش در آمریکاست! برخی رسانه‎ها مدعی‎اند وی با رانتخواری، فرزندانش را به آمریکا فرستاده است.
+30
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مرگ بز امریکا غیر از اونحایی که اینا هستن! دوستان بسیجی جر خورده در ولایت! چشاتون وا نشده هنوز؟
  1
  38
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  انتخابات کمیسیون بهداشت مجلس به دلیل سفر علی نوبخت به آمریکا برای دیدار فرزندانش به تعویق افتاد. مرگ بر امریکا و مرگ بر شیطان بزرگ. چرا این حا با این همه موحبات جمهوری سقت پرستان در ایران پاشدن رفن مملکت شیطان بزرگ.خاک بر سر ملت احمق ایران
  0
  33
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  سووال اینجاست امریکایی که هر روز یک تحریم جدید علیه سقط پرستان اشغالگر ایران و باندهای تروریستش صادر میکنه، طبق چه توجیهی به این تزروریست ویزا میده،این نشون دهنده عمق فاجعه ای است که ملت احمق ایران اونو میبینند ولی نمیخواهند باورش کنند!
  0
  36
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  واقعا با تمام نیرو و واقعیت,مرگ بر آمریکا,دو دوزه باز,بقول وابسته شان ,خمیتی شیطان بزرگ.ما بجز دشمنی و کینه از آمریکا چیز دیگری ندیدیم.فشار تحریمها که مسقیم رو دوش ملت هست و ویزای آمریکا فقط بفقط جهت وزیران و حـ... شان رژیم,و بدبخت ملت ببوئی که ناسزاهای خامنه بآمریکا را باور میکنند
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
  نظر شما چیست؟