مردی زنش را در اتوبوس با چاقو کشت زیرا طلاق نمی گرفت

‏«به زنم گفتم مهریه‌ات را می‌دهم، طلاق بگیر. اما هر روز بازی در می‌آورد. سزای چنین آدمی این است.»‌ این سخنان مردی است که روز شنبه ۱۸ خرداد در یکی از محله‌های ‎شهرضا در استان ‎اصفهان، همسرش را با ضربات چاقو به قتل رساند. این شخص در همان ساعت اولیه بعد از ‎قتل بازداشت شد.
+5
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  یکی از دلایل اصلی این معضلات جهانی شدن اینترنت هست که زنها فکر میکنند صاحب اختیار تام شدند، بخاطر آزادی بی‌معنایی که زنان غربی از آن برخوردارند. ولی سخت در اشتباه هستند، زن باید مطیع بی شرط و شروط شوهرش باشد.
  138
  35
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::] یکی از دلایل بوجود آمدن بدبختیِ ما انسان ها هم وجود موجودات عجیب و غریب مانند امثالهم هستش . بالاخره اگر امثال شما موجودات مزاحم وجود نداشته باشن سیاست دنیا هم پیش نمیره دیگه . پس جناب حجت الاسلام والمزاحم برو بیرون اصلا از کره یِ زمین باید انداختتون بیرون .
  9
  86
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا

  زنش را کشت دخترش را کشت مادرش راکشت خواهرش را کشت۰۰۰۰ هدیه ی ۰ع۰ع۰ع۰ قلاب شکوهمند۰ افتخار کنید
  4
  74
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  احتمالا منتظر یک استکان چایى قند پهلو و مشایعت محترمانه رئیس پلیس است!
  1
  53
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. معلومه از نژاد وحشی زن ستیز عرب هستی که میگی دختر را باید زنده به گور کرد. برو ساندیستو بخور بدبخت عقب افتاده نون به نرخ روز خور
  3
  48
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  زنه عملیاتی بوده حتما
  28
  11
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. حرف مفت زیاد میزنی مگه شما کی هستید مگر تافته جدا بافته هستید که زن مطیع شما باشد تقصیری نداری این چرندیات نتیجه دین اسلام است که مرد هر غلطی خواست بکند و زن باید همانند برده فرمانبردار باشد حتما که مادرت بسیار کتک از پدرت خورده و همانند یک برده با او رفتار شده و تو هم از پدرت همین تربیت اشتباه و وحشیانه و غیر انسانی را یاد گرفتی ببین زنان الان مثل اون کودک خردسال عایشه نیستند که با پیرمرد حشری و بیمار ازدواج کنند و گوش به فرمان شوهر باشند
  14
  33
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. با همان چاقو و به همان روشی که قذافی را کشتند شما و همفکران وحشی و خونخوار و خر مغزتان را باید ذبح کرد و سوزاند شاید که دنیا جایی بهتر برای زندگی ابنای بشر و دیگر موجودات گردد.
  5
  29
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
  ۴۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. اونقدر اون مغز کوچیکت٫ تو کلاسهای قران٫ با چرتهای اخوندای زیر کمری و مفت طلب که واست از یا حسین گفتن قورباغه ها تو کویرهای عربستان پر شده٫ که این جنس مونثی که این زندگی بدون وجودشون معنی نداره رو تو ذهنیتت تا حد برده پایین اوردن!
  3
  26
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. من اصلا صدای پدر رو تا قبل از اینکه برای خوابیدن بره، نمیشنیدم. با مادرم فقط به زبون اشاره صحبت میکرد. همین یه نیگاه پدر و یه خم به ابرو که میآورد، مادرم حساب کار میامد دستش.
  11
  1
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. از بس پدرت ترسناک بوده که بیچاره مادرت با همون نگاه میفهمیده که نباید حرف بزنه و یا کاری خلاف میل پدرت انجام بده چون پدر خودخواه زورگو و مستبد بوده و اگر مادرت بر خلافش حرفی و یا حرکتی انجام میداده کتک و توهین و.. در انتظارش بوده
  0
  0
  یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴
  نظر شما چیست؟