کشف جسد یک زن در یخچال خانه اش در نارمک تهران

سرهنگ مجتبی سهرابی منش رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک از کشف جسد زنی در یخچال خانه خبر داد .
 
به گزارش رکنا، به گفته رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک عصر دیروز طی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود بوی تعفن در یک ساختمان چهار طبقه عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل حاضر شدند ، محل اعلامی طبقه همکف ساختمان مذکور بوده که در اکاردئونی و در ورودی ساختمان قفل بوده که با همکاری عوامل آتش نشانی در آپارتمان مورد نظر باز شد.
 
قبل از بازگشایی در گمان می رفت بوی نامطبوع مربوط به فاضلاب ساختمان باشد ولی پس از گشایش در عوامل گشتی با جسد یک زن داخل یخچال مواجه شدند که با توجه به گذشت زمان دچار فساد شده بود.
سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت با پیگیری های و تحقیقات اولیه مشخص شد در روز های پایانی سال گذشته این خانم و همسرش که به نظر می رسد از اتباع افاغنه بوده این اپارتمان را اجاره کرده است و به همراه خواهرش در این محل سکونت داشته اند.
 
ماموران با تحقیقاتی که از همسایگان انجام شد ظاهرا در همان ایام ابتدایی سکونت این خانواده درگیری هایی بین خواهر مقتول و همسر مقتول رخ داده که در یکی از این درگیری ها دست همسر مقتول توسط خواهر مقتول مجروح شده و همسر مقتول اقدام به شکایت از خواهر زنش داشته و پرونده ای نیز در این خصوص در کلانتری ۱۲۷ و مراجع قضایی تشکیل شده بود.

این مقام انتظامی افزود: بنا به اظهارات همسایگان چند هفته پس از از این درگیری خواهر مقتول اسباب خود را از این اپارتمان خارج کرده و به محل دیگری نقل مکان کرده است و همسایگان آخرین بار همسر مقتول را حدودا یک ماه پیش هنگام خروج از اپارتمان دیده اند و پس از آن هیچ اثری از حضور وی وجود ندارد و به نظر می رسد با توجه به وضعیت جسد زمان قتل همان یک ماه پیش باشد .

سرهنگ سهرابی منش در ادامه گفت در بررسی های میدانی که توسط تیم تشخیص هویت و عوامل گشت کلانتری ۱۲۷ انجام شد مقتول داخل اتاق خواب با استفاده از شی برنده مثل چاقو به قتل رسیده و قاتل سعی داشته مقتول را درون یخچال قرار دهد تا از فساد وی جلو گیری کند تا فرصت کافی برای پنهان کردن خود را داشته باشد.

در مصاحبه ای که خبرنگار مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری با ساکنین ساختمان داشت احدی از ساکنین گفت با توجه به این که این خانم و آقا همیشه استعمال دخانیات داشتند و بوی آن موجب ناراحتی ساکنین شده بود چندین مرتبه مورد تذکر و گلایه اهالی قرار کرفته بودند که این امر باعث شده بود ارتباطی بین ساکنین و این خانواده وجود نداشته باشد و از آنها و رفت و آمدشان کسی با خبر نبود.

رییس کلانتری نارمک اضافه کرد: ضمن تحویل جسد به پزشکی قانونی در خصوص موضوع اقدامات لازم انجام و پرونده جهت رسیدگی در اختیار مراجع قضایی و عوامل پلیس آگاهی قرار گرفت
+6
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟