مایکروسافت از کنسول بازی «ایکس ‌باکس» نسل بعد پرده برداری کرد

 فیل اسپنسر، رئیس «ایکس باکس» - جلسه خبری در تئاتر مایکروسافت، لس آنجلس - ۹ ژوئن ۲۰۱۹
صدای آمریکا :شرکت مایکروسافت روز یکشنبه ۱۹ خرداد اعلام کرد که کنسول «ایکس باکس» «پراجکت اسکارلت» در آخر سال جاری عرضه خواهد شد.
 
به گزارش سی ان ان، غول فن آوری اعلام کرد که این کنسول «چهار برابر» سریع‌تر از ایکس باکس «وان اس» (One S) است، و حافظه بیشتر، وضوح تصویری بالاتر، و گرافیک بهتری دارد.این دستگاه همینطور دارای ذخیره بیشتری است.
 
شرکت مایکروسافت هر چند سال یکبار کنسول های بازی خود را احیا و به روز می کند. نسل پیشین کنسول بازی ایکس باکس – ایکس باکس ۱ – در سال ۲۰۱۳ به بازار آمد. عرضه کنسول جدید ایکس باکس همراه با انتشار ویدیو گیم جدید «هیلو اینفینیت» خواهد بود. مایکروسافت همینطور از دسته کنترلر جدید اکس باکس رونمایی کرد که با «بلو توث» و باتری قابل شارژ که «تا چهل ساعت» دوام می آورد، می آید.
+6
رأی دهید
-5
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟