برادر میترا استاد به علی مطهری: ۳ روز فرصت می‌دهم تا از ادعای خود درباره پرستو بودن خواهرم عذرخواهی کنید

مسعود استاد با نوشتن متنی در صفحه اینستاگرام خود به یادداشت علی مطهری درباره قتل خواهرش، میترا استاد، واکنش نشان داد.
 
علی مطهری، نماینده مجلس، مدتی پیش در واکنش به قتل میترا استاد توسط همسرش، علی نجفی، در بیانیه‌ای گفته بود: اخبار رسیده و صحبت‌های آقای نجفی نشان می‌دهد در کشور پرستوهایی وجود دارند که گرد سیاسیونی که منتقد یا مخالف به شمار می‌روند، به پرواز در می‌آیند و فیلم و عکس تهیه می‌کنند برای بستن دهان او. حال این که این روش‌ها برای یک مسلمان حرام است.
 
مسعود استاد در اینستاگرام خود ضمن منتشر کردن صفحه عقدنامه خواهرش با محمدعلی نجفی، از علی مطهری خواست به دلیل اعلام شائبه «پرستو» بودن میترا استاد، از اولیای دم عذرخواهی کند و نوشت: 
+65
رأی دهید
-35

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران

  راست میگه خب، دیگه از پرستویی در اومده بوده الان رییس پرستوها بوده
  19
  73
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  خیلی ببخشید،پرستو که اینا میگن یعنی همون ......؟. این مرحوم که آخه بر و رویی هم نداشت شبیه زنهای آبگوشتی سنتی.
  20
  75
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
  ۳۲
  sara-de - برلین، آلمان

  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. مگه زن اولشون چیه که پرستوشون چی‌ باشه،همین می‌شه دیگه.نه بیشتر
  6
  32
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  ۶۶
  parvin-artemis65 - مادرید، اسپانیا

  پدرهمین مطهری بی شرف جشنهای ایرانی را جشن خران نامید این هم اشغالی مثل ان گور بگور شده۰ تعدادی کاربرهم جای پرداختن به اصل موضوع رفته اند سراغ پیکر پوسیده ی زن مقتول
  7
  53
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این جماعت یک زن سنتی ۱۰۰ کیلویی دارند که عین کلاغ میماند و مادر آقازاده ها می‌باشد ، بعد یک بلبل و پرستو می‌گیرند که حال کنند ، حالا این برادر غیرتی ، اگه شرف داشتی از اینکه خواهرت صیغه و بعد عقد و همسر دوم یک زناکار شده شکایت می‌کردی
  7
  33
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  احتمال اینکه وزارت اطلاعات خانم میترا استاد را زیر فشار و تهدید میکرده براشان خبرچینی کند زیاد است
  4
  23
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  «میترا استاد» از سال‌ ۱۳۹۲ تا سال ۱۳۹۵ با کارگردانی به نام «صادق پروین آشتیانی» در ارتباط بوده که این رابطه، درست در زمانی انجام شده که خانم استاد دارای همسر رسمی و شرعی بوده است. «صادق پروین آشتیانی» کارگردان سینما و تلویزیون است که از مهم‌ترین آثار وی می‌توان به کارگردانی سریال «سه‌شنبه شب» و «و اینک بهشت» (۱۳۹۱) اشاره کرد. «صادق پروین آشتیانی» به دلیل روابط صمیمانه و دوستانه‌ی خود با «میترا استاد»، فیلم «واران» را در سال ۹۲ به درخواست معشوقه‌اش ساخت و وی را در نقش اصلی این فیلم قرار داد. وی در این خصوص می‌گوید: «پیشنهادش [میترا استاد این بود که یکی از این مجموعه‌ها را درباره زنان کُرد بسازیم و از حضور او استفاده کنیم و در ‏عوض ایشان هم برای تولید فیلم، یکسری امکانات و روابطی که در کرمانشاه دارد را در اختیارمان قرار دهد.»‏ .
  2
  15
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  . پس از آن‌که همسر اول «میترا استاد» پی به روابط خاص او و کارگردان این فیلم برد، درگیری و نزاع خانوادگی میان آنان بالا گرفت و منجر تیرگی روابط آنان با یکدیگر شد. بعد از سال ۹۵ و بالا گرفتن اختلافات میان «میترا استاد» با همسر اولش به دلیل ارتباطات نامشروع، خانم «استاد» با «حسین مکی» یکی از کارمندان وزارت امور خارجه آشنا شد و در حالی‌که همزمان در عقد رسمی و شرعی شوهر اولش بود، به صیغه‌ی آقای «مکی» درآمد. تکرار این نوع رابطه، صدای همسر اول «میترا استاد» را درآورد که منجر به درگیری مجدد و جدایی او از همسر اولش شد. هم‌زمان با آقای «مکی»، «میترا استاد» با «مسعود ده‌نمکی» کارگردان سینما و عضو با سابقه‌ی انصار حزب‌الله نیز رابطه‌ی خاص داشته است. به طوری‌که وی در طول رابطه‌ی خود با «ده‌نمکی»، نقشی کوتاه را در یکی از پلان‌های فیلم «اخراجی‌های ۳» بازی کرده است . «ده‌نمکی» که تا این اواخر با «میترا استاد» ارتباط داشته، تشنه‌ی پرونده‌های «محمدعلی نجفی» در شهرداری تهران بوده و از «میترا استاد» درخواست انتقال این پرونده‌ها را به خود داشته است.
  3
  12
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  بر اساس اطلاعات موجود در پرونده، «میترا استاد» همواره دست‌کم دو شوهر همزمان داشته و تعداد روابط او در پرونده، به ۵۰ نفر رسیده است. شب پیش از وقوع حادثه، میان «محمدعلی نجفی» و «میترا استاد» درگیری رخ داده که این درگیری به خاطر تماس خانم «استاد» با چند مرد دیگر و یک زن واسطه، برای هم‌خوابگی با آنان بوده است. این تماس‌ها در برابر چشمان «محمدعلی نجفی» انجام شده است. در روز حادثه «میترا استاد» قرار بود پس از استحمام، به منزل فردی فاسق به نام «اسدپور» برود تا با وی هم‌خوابگی داشته باشد و پس از آن راهی دفتر «انصاف نیوز» برای مصاحبه شود. قاضی دادگاه دستور احضار سه تن از افراد دخیل در این ارتباطات (صادق پروین آشتیانی- مکی و ده‌نمکی) را صادر کرده و قرار است تحقیقات تکمیلی از این افراد به عمل آید. بر اساس اطلاعات موجود، بازپرس پرونده در دادسرا به طرز مشکوکی، از بررسی و کنترل تلفن‌های «میترا استاد» در شب پیش از قتل خودداری کرده و دستوری برای بررسی مکالمات ضبط شده از تلفن «میترا استاد» صادر نکرده که این موضوع، ظن به فرمایشی بودن رسیدگی و تحقیقات در این پرونده را تقویت کرده است.
  1
  9
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  گفتنی است شرکت مخابرات، تمامی تلفن‌های همراه و ثابت شهروندان ایرانی را برای مدتی خاصی (مثلا شش ماه) در حافظه‌ی سرورهای خود نگاه می‌دارد تا در صورت لزوم تحقیقات، این مکالمات به درخواست مقامات قضایی برای استفاده‌های بعدی ارائه شود.
  1
  9
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد
  اوووو حالا بیا ببین چه گرد و خاکی راه انداختند. داداش عزیز مراحل قبل از زن رسمی شدن خواهرتون رو کجا و با کی فالوده میخورده چرا فراموش کردی؟ برید گم شید که همه تون سر و ته یک کرباسید و اون ملت مشتاق رای به این جنایتکارها و سینه و قمه زن در محرم هم لیاقتشون همین پفیوزها هستند
  2
  17
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  حالا ناراحتی به آبجیت نگفتن کرکس! خوب شما بفرما چه پرنده یا حشره ای رو مناسب میدونی ما بگیم. خرچوچک خوبه؟ حاچ زنبور عسل چطور؟ شبیه سرندیپیتی هم بودن ایشون اما سرندیپیتی که پرنده نبود. جدا از شوخی خدا بیامرزتش. در این جامعه فلک زده اعمال و اشتباهات این خانوم خیلی عامی هست. سنی هم نداشته و وارد بازی 4تا حـ... حکومتی شده و از ذوق گنده شدن نفهمیده داره به ته دره سقوز میکنه. من شخصا هیچکدوم از حکومتیها و مدیران رانتی ایران رو به عنوان سگ ولگرد محله مون هم نمیپذیرم. ولی متاسفانه بعضی خانومها قوه تحلیل و تجربه کمی دارن و توسط هم کس و ناکس بازی میخورن. بعضی از دختران ایران انقدر ساده و گاگول هستن که حتی توسط یه کارگر افغانی هم بازی میخورن. حالا اینکه شهردارو تحصیلکرده و پولدار بوده.
  15
  20
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::] کوروش اَزیز: اولا از شما بعیده موضوعات رو به نوعی از زاویه شرف و غیرت حَلاجی بکنی! دوما: حالا یک سوال: مثلا من برادرِ خانمِ استاد که فاقدِ شرف حستم! به کجا شکایت ببرم, که خاحَرم به عقد و صیغه یک یا چند نفر در اومده؟ دوست اَزیز: تا وقتی که سیستم مرد سالار اصلاح نشه .این فلاکت حا ادامه خاحَد داشت. در واقع حَمین نظام و قانونِ مرد سالاریه ,که به زنان اجازه میده. وارد حَم چنین رابطه حایی بشن. چرا در سوئد شما زنان اینطور تحت مالکییت قانونی و شرعی مردان قرار نمیگیرن. درود برشما
  3
  21
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس
  غیرت در ایران معنی نداره. زنان متاهل همشون دو شغله شده اند بدبخت ها.
  18
  4
  ‌سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. اگر هچین پرستوی به شما دادن قبول نکن جانم
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۰
  نظر شما چیست؟