محسن رضایی مدعی شد اگر اقتصاد مقاومتی موردنظر رهبری انجام شود ،دلار تا ۷۵۰۰ تومان پایین خواهد آمد

محسن رضایی از مقامات جمهوری اسلامی که به اظهارات عجیب مشهور است در تازه ترین اظهارنظر خود مدعی شده اگر اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر جمهوری اسلامی انجام شود، نرخ دلار تا ۷۵۰۰ تومان پایین خواهد آمد.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حالی این ادعا را مطرح کرده که در سه ماه اخیر ارزش هر دلار آمریکا بین ۱۳۵۰۰ تا ۱۵ هزار تومان در نوسان بوده است و کمتر از این مبلغ نشده است.
 
همزمان با فشار تحریمی آمریکا علیه ایران،‌ ارزش پول ایران سقوط بی سابقه‌ای را تجربه کرد.
 
تابستان گذشته که سقوط ارزش ریال آغاز شد، اسحاق جهانگیری ناگهان در تلویزیون اعلام کرد به زودی دلار به ارزش چهارهزار تومان عرضه می شد؛ ادعایی که هرگز عملی نشد و در مقطعی حتی ارزش هر دلار به بیست هزار تومان رسید.
+10
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این اوباش صاحب صدارت تشیع شده مخشان هم مثل امام زمان خیالی و قلابی کار میکند. فرض را بر این بگیریم که دلار بشود 5000 تومان! مگر چیزی عوض میشود!؟ باز هم همین ضدیت های ملی به نفع تشیع جهانی و رانت خواری و اخوندبازی و دزدی و ندانم کاری و فساد ادامه خواهد یافت
  2
  48
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  مقام رهبی بزرگتر از مقام رهبی کنونی گفت اقتصاد مال خر است ،به این خاطره که تو اقتصاد دان شدی،واقعا اقتصاد مال امثال تو است. تو انقدر بیارزش و نفهم هستی که احمقی نهس را مقام معظم رهبریت به تو ترجیح داد،حالا ببین تو دیگه تو این تویلو جایگاهت کجاست،حالا چه دستمال بدست بگیری و مالش بدی یا مثل جمیله برای مقام معظم رهبریت برقصی.نکنه دوباره تصمیم گرفتی رییس جمبور بشی، پس اگر به این فکری بدون اگر مجبور بشن جای رییس جمبور سطل زباله میگذارند اگر خر خوب پیدا نشه ولی تو را نمیوگذارند..احتمالا این نظریه را دادی چون عینک زدی و ریش .....گذاشتی و خودتو تو اینه دیدی و باور کردی تو طویله راهت میدن.
  3
  33
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  محسن خان اگر اقتصاد مقاومتی پیشنهاد رهبر چولاقت در ایران اجرا شود قیتم دلار به 7500 چه عرض کنم شاید هم به 75000 هزار تومان رسید ! اخر مردک دماغو , کدام طرح و پیشنهاد رهبر نا دانتان نتیجه مثبت داشته در این 30 سال , تا این یکی پیشنهاد اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر چولاق دو عالم اجرا گردد و مثبت باشد؟
  3
  42
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  خالی بند اوزگل! تاریخ این ۷۵۰۰ تومانی را اعلام میکردی، غیبگو و خالی بند مگه نیستی!
  3
  33
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  ولی اگر این ها گورشان را گم کنند و اقتصاد دوران پهلوی بازگردد دلار هم همان هفت تومان قدیم خواهد شد.
  3
  28
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  تا این عکس رو این اسکناسه، بساط همین بساطه
  2
  15
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  قیمت دلار در این دو هفته تقریبا دوهزار تومان ارزان شده ولی همچنان اجناس گرانتر شده و میشود این یابو فکر مردم نیست فکر پر کردن جیب خودشان است اگر بود میبایست پراید قیمتش حداقل پنج درصدی ارزان میشد اینا حرف میزنند و میروند جوابگو نیستند
  2
  11
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  یابو خوش به حالت که انقدر مغز مخ لصی داری.
  2
  9
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  .... تو روی تو و رهبر چلاغت. تا زمانی که اون افسار عربی دور گردنت هست آدم حساب نمیشید
  0
  5
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. رفیق اینها کی ادم به حساب میامدند که بعد از اون افسار به حساب بیاند،خصوصا امثال این مردک خل و چ'ل.ببین این دیگر سطح درک و فهمس کجا بود که خامنه ای احمق نجس را برای افتابه داری منتسب کرد و نه این یابو را. احتمالا این یابو را هگم پیش کردند که برای انتسابات افتابه داری ثبت و نام کنه که از فرماندهی باند رهوریستی سپاه کنارش بزنن.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۳
  نظر شما چیست؟