یک زخمی در جریان تیراندازی دو دستفروش در محوطه تئاتر شهر

کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ پلیس تهران می‌گوید در جریان تیراندازی عصر یکشنبه در محوطه تئاتر شهر یک جوان ۲۶ ساله زخمی شد.
 
به گفته کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، «یک دستفروش ۲۴ ساله» در پی درگیری با دوستش که او نیز دستفروش بود اقدام به تیراندازی هوایی و همچنین شلیک به پای او کرد.
 
به گفته این مقام پلیس، ضارب گفته است که درگیری پس از آن آغاز شد که دوستش به مادر درگذشته او «فحاشی کرد».
 
سرتیپ ظهیری درباره دسترسی ضارب به کلت کمری گفت: متهم تاکنون سه بار اقدام به خودکشی ناکام کرده و «اسلحه را نیز برای خودکشی، از یکی از استان‌های غربی کشور خریده است».
 
بنابر همین گزارش، اقدامات درمانی بر روی فرد مجروح در محل انجام شده و برای ضارب نیز پرونده‌ای تشکیل شده است.
+22
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این فحش خواهرمادر و فحش به امام حسین بدجوری رگ تعصب این ها را می پیچاند ولی وقتی باید برای حداقل ازادی های انسانی مبارزه کنند همگی مثل بادمجان میشوند!
  2
  51
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  دستفروش و اسلحه و تیراندازی، بعداز سقوط حکومت آخوندی همه چیز روشن خواهد شد هی دروغ بگید
  1
  6
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  {کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ} آقا کیوان اگه شما پیشگیر نبودی الان اون دوتا صحیح و سالم داشتن با هم به کارشون ادامه میدادن . قیافه ت که بیشتر شبیهه کفگیره تا پیشگیر .شایدم خواستی پیشتشون کنی در برن تیر خوردن !!!!
  1
  7
  دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
  نظر شما چیست؟