مقدماتی یورو ۲۰۲۰: ترکیه فرانسه را شکست داد

ترکیه با شکست فرانسه صدر جدول گروه اچ را تصاحب کرد بی بی سی :تیم ملی فرانسه که عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ را یدک می‌کشد در دیدار با ترکیه دو بر صفر شکست خورد تا در شبی که سایر مدعیان فوتبال اروپا پیروز شدند خروس‌ها تحقیر شوند.
 
این مسابقه که ترکیه میزبان آن بود صحنه های تماشایی فراوانی داشت و فرانسه به لطف شیرجه‌های فراوان هوگو لوریس، دروازه‌بان خود، از دریافت گل‌های بیشتر گریخت.
 
ترکیه با این پیروزی 9 امتیازی شد و به صدر گروه اچ رفت و فرانسه با شش امتیاز به رتبه دوم سقوط کرد.
 
در سایر مسابقات مقدماتی یورو 2020 روز شنبه آلمان در زمین بلاروس دو بر صفر پیروز شد.
 
ایتالیا در آتن یونان را سه به صفر شکست داد و بلژیک که به تازگی مربی سابق خود یعنی مارک ویلموتس را بر نیکمت تیم ملی ایران نشانده، توانست با سه گل قزاقستان را از پیش رو بردارد.
+16
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟