افشای راز قتل در اتاق شماره ۲۵۱

 مرد جوان که همسرش را در یک هتل به قتل رسانده و فرار کرده بود به خاطر عذاب وجدان خودش را به پلیس معرفی کرد.
 
ساعت 3 بعد از ظهر سه‌شنبه 24 اردیبهشت، مأموران کلانتری 147 گلبرگ در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل زن جوانی در اتاق 251 هتلی در شرق تهران خبر دادند. به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند.
 
با حضور تیم تحقیق آنها با جسد زن جوان درحالی مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مرد جوانی به نام پدرام سه روز قبل در این اتاق ساکن شده بود و دو روز بعد نیز همسرش فرانک به او ملحق شده بود.

دوربین‌های مداربسته نشان می‌داد که ساعاتی بعد از حضور زن جوان، همسرش هتل را ترک کرده است. جسد را نیز نظافتچی هتل پیدا کرده بود. تمام بررسی‌ها حکایت از آن داشت که پدرام پس از به قتل رساندن همسرش هتل را ترک کرده است.

تحقیقات تیم جنایی برای دستگیری پدرام ادامه داشت تا اینکه جمعه 17 خرداد وی به اداره آگاهی شهرستان پردیس رفت و راز این جنایت را فاش کرد.

پدرام در رابطه با قتل همسرش گفت: 3 سال قبل با فرانک ازدواج کردم و حاصل این ازدواج فرزند دو ساله‌ام است. مدتی از زندگی مشترکمان گذشته بود که بین ما اختلاف پیش آمد و این درگیری‌ها تا حدی پیش رفت که من و همسرم به صورت توافقی محل زندگی‌مان را از هم جدا کردیم. همسرم به همراه بچه‌ام در تهران زندگی می‌کرد و من در پردیس ساکن بودم. 8 ماه گذشت تا اینکه همسرم به من خبر داد که غیابی طلاق گرفته است.

مرد جوان ادامه داد: از فرانک خواستم شناسنامه‌اش را به من نشان دهد تا مطمئن شوم طلاق گرفته اما او این کار را هم انجام نداد. فکر می‌کردم ممکن است به من خیانت کرده باشد بنابراین تصمیم به قتل او گرفتم. درنهایت یک چاقو از پیرمرد دستفروشی خریدم. به تهران آمدم و در هتلی ساکن شدم. بعد به فرانک زنگ زدم و از او خواستم که به هتلم بیاید تا صحبت کنیم. او هم قبول کرد و زمانی که وارد اتاقم شد با چاقو به جانش افتادم. بعد از قتل فرار کردم و به زادگاهم رفتم. ماجرا را به خانواده‌ام گفتم و آنها گفتند دیر یا زود پلیس دستگیرت می‌کند و بهتر است که خودت را معرفی کنی. صحبت‌های آنها و عذاب وجدان برای قتل همسرم باعث شد به پردیس برگردم و خودم را به پلیس معرفی کنم.

با اعترافات مرد جوان وی با قرار بازداشت موقت به دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات ادامه دارد.
+0
رأی دهید
-8

نظر شما چیست؟