جنجال های حضور اردوغان در عروسی مسعود اوزیل ،بازیکن سابق تیم ملی آلمان + ویدیو

صدای آمریکا :حضور رئیس جمهور ترکیه در مراسم عروسی مسعود اوزیل، فوتبالیست ترک‌تبار تیم ملی‌ آلمان با واکنش‌های فراوان روبرو شده است.
 
رجب طیب اردوغان به همراه همسرش در حالی روز جمعه ۱۷ خرداد در مراسم عروسی مسعود اوزیل، فوتبالیست ترک تبار و عضو سابق تیم ملی آلمان حضور یافت که رسانه های ترکیه اعلام کردند آقای اردوغان و همسرش به عنوان مهمانان ویژه و از شاهدان عقد عروس و داماد بوده‌اند.
 
انتشار ویدئو مربوط به حضور اردوغان واکنش‌های بسیاری را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته است.
سال گذشته نیز انتشار عکسی از مسعود اوزیل در کنار اردوغان جنجال برانگیز شده بود به طوری که این اقدام آقای اوزیل به عنوان حمایت از رئیس جمهوری ترکیه برداشت شد که در آن زمان در حال سرکوب مخالفان خود بوده و از سوی جامعه جهانی مورد انتقاد قرار داشت.
مسعود اوزیل گفته بود که پس از این انتقادها حملات نژادپرستانه علیه او در آلمان افزایش یافته است.
 
این فوتبالیست در ۳۰ سالگی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرده است. و گفته انتشار این عکس‌ها موجب بی‌احترامی و حملات نژادپرستانه علیه او در آلمان و حتی از سوی فدراسیون فوتبال این کشور شده است. اما رجب طیب اردوغان از این بازیکن حمایت کرده است.
 
مسعود اوزیل با امینه گولز، دختر شایسته سابق ترکیه ازدواج کرده که مراسم عروسی آن‌ها در یک هتل ساحلی برگزار شده بود.
+8
رأی دهید
-35
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  همه چیز این رویداد زیبا و باش کوهه، به جزء حضور اردوغان مکار و منفور. به امید ترکیه پیشرفته و مترقی بدون آ.ک.پ
  2
  7
  یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  نظر شما چیست؟