پنج نوجوان به اتهام حمله به یک زوج همجنسگرا در لندن بازداشت شدند

یورونیوز :پنج نوجوان به اتهام حمله به یک زوج همجنسگرا در اتوبوس شبانه لندن و سرقت بازداشت شدند. این زوج می‌گویند پس از اینکه آن دو حاضر نشدند یکدیگر را بنا به درخواست مهاجمان ببوسند، مورد ضرب و جرح آن‌ها قرار گرفتند.
 
پلیس لندن از شاهدان این حادثه خواسته‌ است تا اطلاعات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهند.
 
ملانیا گیمونات و دوست دخترش کریس، در پی این حمله دچار خونریزی و کبودی شدند. خانم گیمونات عکس‌های پس از این حمله را در صفحه فیس‌بوکش منتشر کرد.
 
او در تشریح این ماجرا گفت که او و کریس در تاریخ ۲۹ مه یعنی یک روز پیش از آغاز ماه رژه افتخار دگرباشان، سوار بر اتوبوس شبانه لندن بودند که دست‌کم چهار نفر به آن‌ها اصرار کردند که جلویشان همدیگر را ببوسند تا آن‌ها با دیدنشان سر کیف بیایند.
 
گیمونات در ادامه تشریح ماجرا نوشت که نوجوانان به سمت آن‌ها سکه پرتاپ می‌کردند و شکلک‌های جنسی در می‌آوردند.
 
او افزود: «برای اینکه فضا را آرام کنم، جوک تعریف می‌کردم. فکر کردم ممکن است باعث شود که آن‌ها بروند. کریس حتی خودش را به بیماری زد. اما آن‌ها اذیت و آزارها را ادامه دادند.»
 
وی به یکباره متوجه کریس شد که وسط اتوبوس با مهاجمان درگیر شده است. سپس به سمت آن‌ها رفت و متوجه شد که صورت کریس زخم شده است.
 
اما گیمونات هم از مشت و لگد مهاجمان بی بهره نماند. او می‌گوید: «بعد از چند ضربه مشت سرم گیج رفت و به زمین افتادم. پس از آن با توقف اتوبوس، پلیس وارد عمل شد.»
 
پلیس لندن روز گذشته اعلام کرده بود که چهار مظنون این حمله را که ۱۵ تا ۱۸ ساله هستند، بازداشت کرده است. این نوجوانان برای بازجویی به اداره‌های پلیس فرستاده شده‌اند. پلیس همچنین گفت که صبح شنبه هشت ژوئن (۱۸ خرداد) نفر پنجم که ۱۶ ساله است نیز بازداشت شد.
 
صادق خان شهردار لندن در واکنش به این حمله در توئیتی نوشت که جرایم ناشی از تنفر علیه دگرباشان جنسی در لندن تحمل نمی‌شود. مقام‌های پلیس می‌گویند که دوربین‌های مدار بسته همچنین دزدیدن یک گوشی تلفن همراه و یک کیف را در این حادثه ثبت کرده‌اند. این دو زن هم پس از دخالت پلیس به بیمارستان منتقل شدند.
+16
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟