بازداشت ۴ نفر در ارتباط با کتک زدن زوج همجنسگرا در اتوبوسی در لندن

 تصویر منتشر شده زوج همجنسگرا پس از ضرب و جرح بی بی سی :پلیس در لندن چهار نوجوان مرد ۱۵ تا ۱۸ ساله را در ارتباط با خبر ضرب و جرح یک زوج همجنسگرای زن دستگیر کرد.
 
روزنامه ایندیپندنت خبر دستگیری این افراد روز جمعه ۱۸ خرداد اعلام کرد.
 
پیشتر خبری منتشر شد که در آن آمده بود دو دختر همجنسگرا از سوی چهار نفر از «اراذل و اوباش» در اتوبوسی در لندن به خاطر آنکه حاضر نشدند تحت فشار آن افراد یکدیگر را ببوسند، به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفتند و صورت آنها چندین بار با مشت هدف قرار گرفت.
 
یکی از قربانیان، ملانیا گیمونات کارمند ۲۸ ساله شرکت هواپیمایی رایان ایر و اهل اوروگوئه نام دارد که چند روز پیش، تصویر خود و دوست دخترش (کریس) را لحظاتی پس از آنکه در اتوبوسی در لندن مورد حمله قرار گرفت، در فیس‌بوک منتشر کرد.
+28
رأی دهید
-4
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟