لیونل مسی: پسر دومم طرفدار بارسلونا نیست

العربیه :لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلون اعلام کرد که پسر دومش نه تنها طرفدار بارسلونا نیست، بلکه به خاطر موفقیت‌های رئال مادرید شادی می‌کند.
 
در حالی که مسی بهترین دوران حرفه ای فوتبالش را در تیم بارسلونا گذرانده و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه است، پسر دومش نمی خواهد جزء طرفداران این تیم باشد.
 
مسی در این باره گفت: «پسرم نه تنها طرفدار بارسلونا نیست، بلکه به خاطر موفقیت‌های رئال مادرید شادی می‌کند».
وی توضیح داد: «گاهی اوقات تلویزیون روشن است و او برای گل‌های رئال شادی می‌کند. پسر بزرگم، تیاگو، ناراحت می‌شود و ماتئو برای اذیت کردن او، شادی می‌کند».
 
کاپیتان تیم بارسلونا افزود: «البته این تنها حربه ماتئو برای اذیت کردن برادرش و من نیست، ما در خانه بازی می‌کردیم و ماتئو به من گفت که چون من بارسایی هستم او یکی لیورپولی است و برای همین من را می برد، او چیز‌های زیادی یاد گرفته است».
+5
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟