۶ شناور باری در استان بوشهر در آتش سوختند

یورونیوز :شش شناور باری از جمله پنج شناور پهلو گرفته در بندر«نخل تقی» و یک شناور لنگرانداخته در بندر بوالخیر استان بوشهر ایران در جریان آتش‌سوزی بعدازظهر جمعه، سوختند.
 
فرماندار عسلویه در این خصوص به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت که در جریان این حادثه که ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه رخ داد، سه فروند شناور باری کاملا سوخت و ۲ فروند دیگر نیز دچار سوختگی ۳۰ تا ۷۰ درصدی شدند.
 
عبدالنی یوسفی، فرماندار عسلویه تایید کرده که این آتش‌سوزی در ساعت ۱۵ به وقت محلی مهار شده و هیچ گونه تلفات جانی نیز نداشته است. اما اورژانس بوشهر به خبرگزاری ایسنا خبر داده که این حادثه دارای مصدوم بوده اما تعداد مصدومان مشخص نیست.
 
بنا بر اعلام مقام‌های محلی، ارزش هر شناور باری که دچار حریق شده‌اند، بیش از ۱۰ میلیارد ریال بوده است.
 
در همین حال، حسن درویشی، بخشدار دلوار نیز به خبرگزاری فارس اعلام کرد که یک فروند شناور تجاری ساعت ۱۳:۳۰ روز جمعه در اسکله تجاری بندر بوالخیر دچار آتش سوزی شد.
 
به گفته آقای درویشی، این آتش‌سوزی ظرف یک ساعت مهار شده و خسارت جانی نیز در بر نداشته است.
 
البته هنوز علت یا علل وقوع این حوادث اعلام نشده است.
+3
رأی دهید
-6
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟