وقتی محمد صلاح از همشهری‌هایش شاکی شد

 هواردان محمد صلاح در نجریج در حال تماشای بازی لیورپول در مقابل تاتنهام در فینال جام قهرمانان اروپا رادیو فردا :روزنامه مصری الاهرام می‌نویسد هجوم روزنامه‌نگاران و هواداران محمد صلاح در روستای زادگاهش در مصر، گلایه این ستاره فوتبال مصر و تیم لیورپول را در پی داشت.
 
آقای صلاح پس از پیروزی قهرمانی لیورپول در جام قهرمانان اروپا، راهی مصر شده بود که ضمن دیدار با بستگان خود، مراسم عید فطر را در روستای زادگاهش «نجریج» برگزار کند.
 
ورود او به مصر و عزیمتش به روستای نجریج با تدابیر گسترده امنیتی همراه بود، اما به رغم تدابیر امنیتی هزاران نفر برای دیدن او و گرفتن عکس یادگاری به محل اقامتش هجوم آوردند. موضوعی که از جمله باعث شد او نتواند برای شرکت در مراسم نماز عید فطر از خانه خارج شود.
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول، در فینال جام قهرمانان اروپا به نوشته الاهرام محمد صلاح در واکنش به این موضوع در توئیتی نوشته است که هجوم روزنامه‌نگاران و هواداران به محل اقامتش «نه اخلاقی است و نه حرفه‌ای» و باعث بر هم زدن زدگی خصوصی افراد می‌شود.
 
محمد صلاح از هشتم ژوئن، هفته آینده، برای شرکت در مسابقات آینده این تیم به تمرین‌های تیم ملی فوتبال مصر می‌پیوندد. الاهرام این خبر منتشر شده در برخی مطبوعات اسپانیایی را نیز بازتاب داده که مذاکراتی برای انتقال محمد صلاح از لیورپول به تیم اسپانیائی رئال مادرید در جریان است.
+3
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟