۵ نکته برای حفظ آرایش در هوای گرم

به کار بردن شیوه و لوازم آرایش بر اساس شرایط آب‌وهوایی و اینکه در کدام فصل از سال هستید متفاوت است، زیرا هر فصلی با توجه به درجه حرارت، تابش خورشید و نسبت رطوبت ایجاب می‌کند تا با توجه و دقت بیشتری از مواد آرایشی استفاده کنید، به همین منظور راهکارهای زیر را به شما سفارش می‌کنیم.
1- در تابستان سبک آرایش کنید
وقتی هوا گرم است از مواد آرایشی و رنگ‌های روشن و سبک استفاده کنید، داشتن چند لایه آرایش با رنگ‌های تیره و تند در هوای گرم به زیبایی شما کمکی نمی‌کند.
2- کرم ضد آفتاب استفاده کنید
قبل از آرایش حتما از کرم ضد آفتاب با ساختار سبک و قدرت محافظت بالا استفاده کنید. این کار ضمن رطوبت رسانی پوست شما را در برابر آسیب‌های نور خورشید در تابستان محافظت می‌کند.
3- لوازم آرایش چند منظوره را انتخاب کنید
ساده‌ترین راه برای مرطوب کردن و یکنواخت کردن رنگ پوست در مواقع ضروری، استفاده از یک لوسیون رنگی است. حتی بهتر است به دنبال لوسیونی باشید که حاوی ضد آفتاب باشد.
4- نحوه استفاده لوازم آرایشی
برای استفاده از لوازم آرایشی از انگشت استفاده نکنید. از اسفنج یا برس های آرایشی استفاده کنید. این ابزار باعث می‌شوند لایه‌های نازک‌تری کرم روی پوست بنشیند و این برای هوای گرم تابستان مناسب‌تر است.
5- اسپری تثیبت کننده بزنید
اسپری را با فاصله از صورت بگیرید و با مراقبت از اینکه اسپری وارد چشمتان نشود، روی پوست اسپری کنید. حالا دیگر نیازی نیست نگران پایین آمدن آرایش در گرما شوید. سعی کنید از فیکساتور با پایه طبیعی و گیاهی انتخاب کنید که آسیب کمتری به پوستتان وارد شود.
+3
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟