دو افسر پلیس که مست بودند به کشتن پسری پنج ساله در اوکراین متهم شدند

دو افسر پلیس در اوکراین به اتهام قتل یک پسر پنج ساله در دادگاه حاضر شدند.
 
بازرسان می‌گویند ایوان پریهودکو و ولادیمیر پترایتس در حال انجام وظیفه مشروب نوشیده‌اند و از سر مستی قوطی‌هایی را هدف گلوله قرار داده‌اند و یکی از گلوله‌های انحرافی به سر پسر بچه‌ای خورده و باعث مرگ او شده است.
ولادیمیر پتراویتس و  ایوان پریهودکو وکیل مدافع متهمان می‌گوید آنها در جریان محاکمه، ابراز نظری نکرده‌اند.
 
مرگ این پسر توجه‌های زیادی را به پلیس معطوف کرد مخصوصا پس از آن که پلیس با انتشار اعلامیه‌ای گفت او در اثر سقوط بر روی سنگی جان باخته است.
 
درخواست آزادی این دو متهم به قید وثیقه، از سوی دادگاهی در کیف پایتخت اوکراین رد شد.
 
به گفته مقام‌ها تیراندازی در روز جمعه و زمانی صورت گرفت که این دو افسر باهم در حیاط یک ساختمان مسکونی در مجاورت شهر کیف مشروب نوشیدند.
 
وقتی در بیمارستان قطعاتی از گلوله از سر کودک بیرون آورده شد، شواهدی که پلیس در این مورد ارائه کرده بود نادرست ثابت شد.
 
رئیس پلیس منطقه کیف بر سر این مسئله درخواست استعفا کرده و وزیر کشور اوکراین نیز زیر فشارهای فزاینده قرار دارد تا او نیز از مقام خود استفعا کند.
+12
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟