ویژه برنامه تبلت؛ صحنه‌هایی از رفتار پلیس با شهرداری که همسرش را به قتل رساند تا شهروندان عادی

ویژه برنامه تبلت؛ صحنه‌هایی از رفتار پلیس با شهرداری که همسرش را به قتل رساند تا شهروندان عادی
+63
رأی دهید
-11
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  برو جاسوس و چاپلوس خودت زن دوم صیغه ای صفایی فرهانی بودی برو مامور حسین طائب تو که شبانه فرار کردی از دست زن صفایی فرهانی
  23
  4
  جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  تیپت بغیر از خاله سوسکه، مصداق این ضرب المثل هم هست. میمون هر چه زشت‌تر اداش بیشتر. بله، هیچ مردی دوست نداره، اسرارش فاش شه. مردان سالخورده که با زنان جاافتاده متعه می‌کنند، حداکثر یه هفته بعدش اسرارشون برملا میشه. اینجا این ضرب المثل : جوونی کجایی که یادت بخیر.
  22
  4
  جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  خب شما هم کلی مثنوی خوندید تا بگید که وزرای احمقی نجات مظلوم واقع شدن و حکومت اخوندی بین رفتار با وزرای احمقی نجس و اخوندک روحانی تبعیض قائل میشه. تو بهتره بری دوباره با پوشیدن لباس تروریستهای سپاه جواب دندان شکنی به کسانیکه سپاه را در لیست تروریستها قرار داند بدی. و هر کار کنی بالاترین پیشرفتت در حدی صیغه شدن برای یک اخوند بیعمامه مجلس اخوندی بنام فراهانی نقش صیغه را بازی کنی. خاک بر سر اون ملتی که دلشون به تو و امثال تو خوشه!
  4
  4
  جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::]. [::یا خب تا به حال فاطی جون اسرار چند مرد مسن را فاش کردی؟پس اینکه سر از دانمارک دراوردی میخواستی اسرار چند صد تا از بوگندوهای اخوند بیعمامه و با عمامه را فاش کنی به این خاطر راهی فرنگت کردن فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::].
  1
  13
  جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  برو مسیح نژاد برو جاسوس برو جراعت داری بیا خودت تو همین سایت تا سنگ رو یخ کنم تو رو برو مامور نظام اخوندی رفیق حسین طائب برو
  2
  1
  شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۹
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. .... موقوف. قرار شد جریان فضله کشی پهن شتر عایشه رو تحقیق کنی! وا موندی، هان؟
  5
  0
  شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵
  ۴۳
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک::] تو چقدر از اخوندها بهت میرسه وطن فروشان خائن با اون ارباب خائن و وطن فروشت علی چلق و خمینی نادان و دستمال چی امریکا و اروپا .
  0
  3
  یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
  نظر شما چیست؟