چگونه صورت‌مان را کونترینگ کنیم؟

گریم گونه
 
العربیه :با استفاده از برس گونه متوسط یا بزرگ و سایه لولایت تیره، در زیر استخوان گونه یک خط ایجاد کنید. قسمت بالای لولایت را نیز هایلایت کنید. می‌توانید برای این کار، رنگ براق و درخشان را در امتداد استخوان‌های گونه زده و سپس با استفاده از برس، محو کنید.
گریم بینی
 
یکی از تکنیک گریم این است که بینی را باریک تر از آن چه است نشان دهید. سایه لولایت را برداشته و گوشه درونی ابرو شروع کنید و تا انتهای هر دو طرف بینی ادامه دهید. سپس از بالا تا پایین پل بینی را برجسته یا همان هایلایت کنید. بهتر است برای آرایش بینی از محصولات مات استفاده کنید
چشم
 
چشم‌ها را می‌توان در دو مرحله آرایش کرد؛ بدین صورت که ابتدا کار را با لولایت شروع کرده و روی چین و چروک ها و پلک استفاده می کنیم. سپس با استفاده از یک قلموی باریک، زیر ابرو را هایلایت کنید.
گریم فک
 
از زیر فک تا امتداد خط فک را لولایت کنید و این کار را تا نقطه ارتباطی فک با گردن ادامه دهید. بهتر است برای این که خط ایجاد شده دیده نشود، با استفاده از یک قلموی تمیز، زیر فک و گردن را برس بزنید تا یکدست شود. حال بالای خط فک را هایلایت کرده و با نواحی اطراف هماهنگ کنید.
البته این کار را برای اطراف چانه به کار نبرید؛ چون هدف این است که دو طرف فک پایین برجسته شود.
+1
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  چه جالب! یعنی این روزها خانم ها را در خیابان میبینم، شبها و وقت سحر یک شکل دیگری دارند!؟ خانمهای اسرار آمیز! ولی فکر کنم خانمهای اینستاگرامی خیلی زیباتر دیده میشوتد، نمیدانم چرا!؟ راز زیبایی و دلبری جون شان چه میتونه باشه، فقط آفریدگار داند!
  2
  6
  ‌پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۹
  نظر شما چیست؟