موارد سرطان در آمریکا که ارتباط نزدیکی به رژیم غذایی دارند

صدای آمریکا :بنابه یک پژوهش جدید، سالانه بیش از ۸۰ هزار مورد ابتلا به سرطان در آمریکا به تغذیه ناسالم مربوط می شود.
 
در این مطالعه پژوهشگران از یک مدل ریاضی استفاده کردند تا ارتباط برخی از سرطان ها در آمریکا را با ۷ گروه غذایی - که خوردن یا نخوردن آنها خطر ابتلا به سرطان را بالا می برد - تخمین بزنند.
 
این شامل رژیم‌های غذایی که میزان غلات سبوس دار، لبنیات، میوه، و سبزیجات در آنها پائین و گوشت فرآوری شده، گوشت قرمز، و نوشابه‌های شکردار در آن بالا است.
 
سرطان روده بزرگ بیشترین ارتباط به رژیم غذایی را دارد و بنا به مطالعات گذشته، ۳۸ درصد از این نوع سرطان به رژیم غذایی ناسالم مربوط می شود.
 
بعد از سرطان روده بزرگ به ترتیب، سرطان دهان و حنجره ، سرطان رحم، و سرطان پستان پس از یائسگی نزدیک ترین رابطه با رژیم غذایی را دارند.
+5
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟