سیل ملخ های مهاجم در بوشهر، دشتستان

ملخ های مهاجم از بهمن گذشته از سمت آفریقا و شبه قاره عربستان به ایران هجوم آوردند
+21
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  برای جهت کمک پیش آخوندها آمدند تا آنان بلغور کنند که این بلای ملخ آسمانی از جانب الله است و و و باید با آنان مهربانی کرد و حجاب را سفت گرفت تا آنان ما را ترک کنند!
  3
  12
  دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  خدا هنوز هنوزها با ملت احمقی که عربده میکشدند : وای بحالت بختیار اگر امام فردا نیاد کار داره، از زمانیکه این تخمه صیغه ها از ملخ بدتر اوار سر ملت شدند خدا ملت ایران را به خاطر این نمک نشناسی و حماقت مجازات میکنه ،از جنگ هشتساله و بمبارانهای هوایی و زلزله رودبار و بم گرفته تا زلزله کردستان و سیل و تحریم اقتصادی ،زور گویی افغانی و یمنی و عراقی مسلح در ایران به مردم ایران به اسم مدافع حرم و حش الشعبی تا این سیل ملخ. این هنوز سرشب رند هاست.
  1
  7
  دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
  نظر شما چیست؟