ویدیوی شوخی و شیطنت «بی ام و» در پیام تبریک بازنشستگی به مدیر معروف «بنز»

بی بی سی :دیتر زچه، مدیر مرسدس-بنز و گروه دایملر هفته گذشته بازنشسته شد. در کنار تحلیل‌ و مرور دستاوردهای این مدیر ۶۶ ساله، ویدیویی که ب‌ام‌و، مهم‌ترین رقیب این کارخانه، به این مناسبت منتشر کرد، بیش از همه در رسانه‌ها خبرساز شد.
کلیپی که ب‌ام‌و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، هنرپیشه‌ای به شکل آقای زچه را در آخرین روز کاری خود نشان می‌دهد.
 
آقای زچه در این فیلم پس از خداحافظی با کارمندان به خانه برمی‌گردد و پس از مدت کوتاهی هم‌زمان با نمایش تیتر "سرانجام آزادی" با یک ب‌ام‌و اسپرت از گاراژ خانه خارج می‌شود.
 
ویدیو با پیام "دیتر زچه به خاطر سال‌های زیادی که به ما انگیزه رقابت دادی ممنون" به پایان می‌رسد.
 
این ویدیو تا کنون در کانال ب‌ام‌و در یوتیوب حدود سه میلیون بازدیدکننده داشته و تقریبا به همین اندازه در صفحه کارخانه در توییتر دیده شده است.
+56
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  heerad - کوالا لامپور، مالزی

  سال ۱۳۶۱ شمسی‌ بود و من ۱۰ ساله بودم. پدر یکی‌ از دوستانم از آلمان بنز خریده بود و وارد ایران کرده بود. بخاطر همین، هر سال با هزینه شرکت بنز ، به آلمان سفر میکرد تا با مدل‌های جدید آشنا بشه. یک بار که خونه این دوست رفتم ، کارت تبلیغاتی مدیر شرکت بنز رو دیدم.ازش خواستم که اون کارت رو به من بده..روی یک صفحه کاغذ با انگلیسی‌ دست و پا شکسته و دست خط خرچنگ قورباغه از خوبی‌‌های بنز نوشتم و پست کردم به آدرس شرکت بنز در آلمان. پس از ۴ ماه یه پاکت بزرگ با ۴ تا پوستر رنگی‌ از مدل‌های مختلف بنز همراه با نامه تشکر از کمپانی بنز دریافت کردم.
  5
  61
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  اقای مدیر (ایران خودرو) یاد بگیر، خبر مرگت بیاد با اون پراید ساختنتون. هیچ کارتون مثل ادمیزاد نیست. سپاه پاسداران زیر دریای ساخته ولی زیر اب نمیره. هلیکوپتر ساختید بجای اینکه ملخش بچرخه کابین خلبانش میچرخه. الهی بمیرید ما راحت بشیم
  0
  6
  ‌سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  نظر شما چیست؟