باز هم درگیری لفظی و فیزیکی با عنوان نهی از منکر

باز هم درگیری لفظی و فیزیکی با عنوان نهی از منکر
+64
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  زنده باشی دختر. دیگه بسه مظلوم بودن و فقط از ظلم فیلم گرفتن. از این ببعد مشت ما اسلحه ما ، همچین بزنید تو دهن این فاطمه کوماندوها که دفعه بعد تو کار کسی فضولی نکنن.
  2
  78
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  آن پیر زنک خرفت و احمق: تو "حق" نداری بیای اینجا! عین نفرتهای سایت که برایمان "مرز و حق" انتخاب میکنند، ننگتان باد که نمیدانم از کدام تخم و نطفه ایی هستید!
  5
  65
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۵۱
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  خلایق رو هر چه لایق ملتی با افکار ابگوشتی بودیم که سایه شوم این حرامیان بر سر ماست.ننگ و نابودی ایدلوزی مذهبی.با نابودی این لاتان تمام کشورها ی اطراف ما ارامش می گیرند.ادیان دست ساز بشر و برای چپاول عوام هستند.
  1
  26
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  تا همین ۱۰ سال پیش هم فقط فکر میکردم افراطی بودن در دینداری عاقلانه نیست٫ ولی اینکه به مرحله تنفر محض و ریشه کن کردن دین برسم!؟. خیر اشکال از ضعف ایمان و تقوای من نیست(ان مورد را با پندار و تحلیل و مطالعه و بحث برای خودم روشن کردم)!. این عکس العمل طبیعی من در مقابل عمل دینداران است!. احمقترهایش فریاد میزنند چرا مثل من فکر و عمل نمیکنی؟. و موذیترهایش فریاد میزنند چرا مثل اون فکر و عمل نمیکنی (تا من فربه تر شوم)!. دروغ٫ فساد٫ ریاکاری٫ فحشا٫ دزدیها و اختلاسها٫ جنگ و دشمن سازی٫ شکستن غرور و اعتبار ملی٫ بیعدالتیها ووو حاصل ۴۰ سال قدرتداری نه یک سیستم معمولی٫ بلکه حکومت مدعیان خط اول دعوت به دینداری و اصول دین یعنی آخوندها و دیگر همکیشانشان!. یادش بخیر ۱۰ سالمون هم نبود گاهی نماز میخواندیم و روزه گرفتن جالب بود!
  1
  12
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
  ۱۰۲
  millionaire - منچستر، انگلستان
  یه خانم چادرى نحى از منکرى رو میشناسم ، پسرش دختر باز و عرق خور و خلافه ، توخونه شون هم زیاد اسلامى و حجابى نیست ، بهش میگم چرا رفتى تو این فاطى کماندوها و این کارها رو میکنى میگه فعلن شغلمه خوب پول میدن من هم کار دیگه اى ندارم که !!!! سیبیل هم داره !! خسته نباشى
  2
  14
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  ملت احمق بیننده رو باش . اینها رو باید چادر رو از سرش بکشی و فرار کنی تا صاف برن تو بهشت تو بغل داعشی ها
  1
  7
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
  نظر شما چیست؟