باز هم درگیری لفظی و فیزیکی با عنوان نهی از منکر

باز هم درگیری لفظی و فیزیکی با عنوان نهی از منکر
+64
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  زنده باشی دختر. دیگه بسه مظلوم بودن و فقط از ظلم فیلم گرفتن. از این ببعد مشت ما اسلحه ما ، همچین بزنید تو دهن این فاطمه کوماندوها که دفعه بعد تو کار کسی فضولی نکنن.
  2
  78
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  آن پیر زنک خرفت و احمق: تو "حق" نداری بیای اینجا! عین نفرتهای سایت که برایمان "مرز و حق" انتخاب میکنند، ننگتان باد که نمیدانم از کدام تخم و نطفه ایی هستید!
  5
  65
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۵۱
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  خلایق رو هر چه لایق ملتی با افکار ابگوشتی بودیم که سایه شوم این حرامیان بر سر ماست.ننگ و نابودی ایدلوزی مذهبی.با نابودی این لاتان تمام کشورها ی اطراف ما ارامش می گیرند.ادیان دست ساز بشر و برای چپاول عوام هستند.
  1
  26
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  تا همین ۱۰ سال پیش هم فقط فکر میکردم افراطی بودن در دینداری عاقلانه نیست٫ ولی اینکه به مرحله تنفر محض و ریشه کن کردن دین برسم!؟. خیر اشکال از ضعف ایمان و تقوای من نیست(ان مورد را با پندار و تحلیل و مطالعه و بحث برای خودم روشن کردم)!. این عکس العمل طبیعی من در مقابل عمل دینداران است!. احمقترهایش فریاد میزنند چرا مثل من فکر و عمل نمیکنی؟. و موذیترهایش فریاد میزنند چرا مثل اون فکر و عمل نمیکنی (تا من فربه تر شوم)!. دروغ٫ فساد٫ ریاکاری٫ فحشا٫ دزدیها و اختلاسها٫ جنگ و دشمن سازی٫ شکستن غرور و اعتبار ملی٫ بیعدالتیها ووو حاصل ۴۰ سال قدرتداری نه یک سیستم معمولی٫ بلکه حکومت مدعیان خط اول دعوت به دینداری و اصول دین یعنی آخوندها و دیگر همکیشانشان!. یادش بخیر ۱۰ سالمون هم نبود گاهی نماز میخواندیم و روزه گرفتن جالب بود!
  1
  12
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
  ۱۰۲
  millionaire - منچستر، انگلستان
  یه خانم چادرى نحى از منکرى رو میشناسم ، پسرش دختر باز و عرق خور و خلافه ، توخونه شون هم زیاد اسلامى و حجابى نیست ، بهش میگم چرا رفتى تو این فاطى کماندوها و این کارها رو میکنى میگه فعلن شغلمه خوب پول میدن من هم کار دیگه اى ندارم که !!!! سیبیل هم داره !! خسته نباشى
  2
  14
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  ملت احمق بیننده رو باش . اینها رو باید چادر رو از سرش بکشی و فرار کنی تا صاف برن تو بهشت تو بغل داعشی ها
  1
  7
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
  نظر شما چیست؟