عکس روز: وقتی شهرداری عدد ۱۴ فارسی را به انگلیسی ۱۲ ترجمه می کند

+73
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  عادت کردند که همیشه از عدد کم کنند، چه از عدد حساب بانکی، چه از عدد زندانیان سیاسی و چه از عدد (تعداد) مردم ذله شده از رژیم!
  7
  80
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۰
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان

  خیابان شماره 14 حافظ در تهران (Hafez Ave, No. 14) غلط نوشتاری نداره و این عکس رو با فوتوشاب درستکاری کردن که در گویا نیوز منتشر شده و بعد در اینجا . خیانت و وطن فروشی خیلی کلاس داره؟ از اسی کوچولو و باباش آمریکا چه خبر؟
  54
  9
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
  ۴۹
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  خیابان شماره 14 حافظ در تهران (Hafez Ave, No. 14) غلط نوشتاری نداره و این عکس رو با فوتوشاب درستکاری کردن که در گویا نیوز منتشر شده و بعد در اینجا . خیانت و وطن فروشی خیلی کلاس داره؟ از اسی کوچولو و باباش آمریکا چه خبر؟.
  2
  5
  دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
  نظر شما چیست؟