هاروی واینستین زنان شاکی آزار جنسی را با ۴۴ میلیون دلار راضی می‌کند

وکلای هاروی واینستین، غول تهیه‌کنندگی هالیوود، می‎‌گویند توانسته‌اند در ازای پرداخت ۴۴ میلیون دلار با زنانی که مدعی قربانی آزارهای جنسی آقای واینستین شده‌اند به توافق اولیه برسند.
 
بنابر گفته وکلای آقای واینستین این ۴۴ میلیون دلار به عنوان غرامت به شاکیان پرداخت می‌شود تا تمامی شکایاتی که از آقای واینستین شده در دادگاه‌های مدنی شده با مصالحه فیصله پیدا کند.
 
در مجموع ۷۵ زن مدعی شده بودند که هاروی واینستین آنها را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است.
 
با وجود این آقای واینستین باید تا چند روز دیگر در نیویورک برای اتهاماتی که دو زن علیه او طرح کرده‌اند و او را متهم به تجاوز کرده‌اند به دادگاه جنایی برود.
 
به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس آدام هریس، یکی از وکلای باب واینستین، (برادر هاروی و شریک او در راه اندازی استودیو سینمایی) به قاضی گفته طرفین "بر سر اصول یک توافق‌نامه اقتصادی" موافقت کرده‌اند. اشلی جود، هنرپیشه هالیوود که نخستین زن شاکی از هاروی واینستین بود در توییتر نوشته چند شکایت دیگر هم علیه او در حال بررسی است و خود او هم بنا دارد هاروی واینستین را دوباره به دادگاه بکشد.
 
هاروی واینستین، ٦۷ ساله، صاحب و بنیان‌گذار استودیو فیم میرامکس و شرکت واینستین بوده است و به گفته شاکیان، برای سال‌ها از موقعیت و نفوذ خود برای برقراری ارتباط جنسی اجباری سوء استفاده کرده است.
+6
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۲
  millionaire - منچستر، انگلستان
  ((آزار جنسى زنان )) مزخرف ترین جمله اختراعى قرنه ، آزار جنسى مردود و وحشى گرى و بده ولى ((آزار جنسى)) نه فقط آزار جنسى زنان ، زنان سادیسمى خیلى بیشتر از مردان سادیسمى یند ، بیماران روانیى که عشق میکنند بزارنت تو خمارى و عشق حریص کردن مردان رو دارن، خیلى از زنها اینجورن نمیفهمند چقدر اذیت میشى وقتى وسط کار نصفه نیمه ولت میکنند ، یا اونهایى که، هر تکیه اى دلشون خواست بهت میندازن ، تو تاکسى بهت میچسبند و مردهاى متأهل رو انگولک مى کنند ، اینها ،آزار جنسى نیست؟؟فقط زنها مظلومند؟؟!!
  21
  8
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
  ۳۹
  mahdi moud - تهران، ایران
  اصل داستان سر همین پول و اخاذی بود که راه خوبی برای روسپی ها ست . وقتی میخان معروف بشن با رضایت میان و بعد چند سال یاد آزار جنسی میافتن.
  13
  16
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  وقتی تمام راه ها به پول ختم میشود یعنی آن خانم ها واقعا اینکاره هستند و دنبال گرفتن مزد میگشتند.
  14
  20
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
  ۳۱
  شیوا مدیری - آسن، هلند
  قدرت پول !!!!
  8
  9
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
  ۶۰
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  در اینکه یارو تجاوز کرده شکی نیست و باید مجازات بشود ولی شاکیان چرا بعداز بیست و اندی سال از خواب بیدار شدند و شکایت کردند احتمالا نوعی سرکیسه کردنه وقتی این هنرپیشه ها معروف نبودند همه کار کردند و رابطه زیر لحافی و غیره و حالا بنوعی اخاذی؟؟
  8
  13
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۳۱
  شیوا مدیری - آسن، هلند
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. دوست عزیز، اصلی هست به نام " تبعیض مثبت" . یعنی باتوجه به اینکه زنها معمولا نسبت به موقعیت مرد ضعیف تر هستند، بنابرین در چنین مواردی حق همیشه با زن هست. همانطور که یک کودک میتونه شما رو اذیت کنه اما اگه شما بهش سیلی بزنین محکوم هستین. با نظرهایی که من اینجا از آقایون می بینم، خوشحالم که قانون این تبعیض رو انجام میده.
  9
  7
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  ۲۹
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::] با احترام شما میگین زنان سادیسمی یا روانی , دوست دارن بگذار نت توی خُماری بعد نیمه کاره ولت میکنن. کاملا درسته! اینگونه روش حا حَمیشه بوده و خاحد بود. پس ما مردا باید تلاش کنیم توی این دام حا نیفتیم . ولی ما معمولا فکر میکنیم که مُرغ حَمسایه غازه. باید عقلانیت به خرج بدیم. چون قانون هیچ عذری رو از ما قبول نمیکنه. درست مثل بسیاری از زنان پا به سن اروپایی, به کشورحای افریقایی فقیر میرن و یک پسر جوان با خو د میارن. ولی طرف بعد از گرفتن اقامتش خانمه رو ول میکنه. و خانم نمیتونه شاکی بشه که گول خوردم. ولی اینجا این اقای هاروی بخاطر موقعییت شغلی خود , خانم حای هنر پیشه رو اذیت یا مورد سوء استفاده قرار داده. که باید جوابگو بشه. حالا چرا علنی میکنن؟ چون اکنون موقعیتش پیش اومده. در ضمن این اقای هاروی رو, بدون موقعیت شغلی و با این قیافه ایا کسی لپه بارش میکنه؟ شاد باشی
  2
  13
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  ۲۹
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] در دنیای مُدرن حَر کس باید تاوان فضولی حای خودشو بپردازه یا با پول یا با باید بره زندان . ولی مثلا در بخشی از جوامع عقب افتاده چون پاکستان یا هند از متجاوز پول نمیگیرین . در عوض در جمع به خاهر یا مادر یا زن مردِ متجاوز جنسی تجاوز میکنن! و قضیه حل و فصل میشه. پس باید گفت با یک تجاوز جنسی به اشخاص دیگری که مقصر نبودن مُزد پرداخت شده؟ خیلی ساده لوحانه حَست که بگیم این خانما این کاره بودن. اگه اینطوری بود رسما باید تن فروشی میکردن. ایا میدونی که بسیاری از خانمها این پول حای دریافتی رو به انجمن حای خیریه کمک میکردن؟ چون احتیاجی به این پولها حَم ندارن.
  3
  14
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. نه عزیزم. برداشت اشتباه نکن. هنرپیشه بوده اند و برای پیشبرد کارشان با این انسان کریه المنظر و چندش آور خوابیده اند. مشکلشان خوابیدن نیست چون در هالیوود این ها عادی هست. مشکلشان اینست که با یک هیولا خوابیده اندو این چندش را تمام عمر بعنوان مشکل روحی با خودشان داشته اند. اگر طرف شون کانری بود همه چیز را خوشمزه تلقی میکردند
  2
  6
  دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
  نظر شما چیست؟