پیرمرد دوره گرد: مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر رییس جمهوری

پیرمرد دوره گرد: مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر رییس جمهوری
+136
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران

  سایبری های نامحترم, لطفا بیاید نظر بدید. شما از طرف ایشون رجز میخونید!!
  35
  61
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  جامعه ایی که چیزی برای باختن ندارد، نتیجه ش میشود این دوره گرد بینوا که بدون هیچ ترسی از زندگی و دارایی خود لب باز می کند! قابل توجه آن احمقی که چند روز پیش ادعا میکرد: خاک بر سر مردمی که برای شکم انقلاب کنند! آن بیشعور نمیداند که انقلاب رنسانس فرانسه که باعث پیشرفت بشریت شد به انقلاب نان معروف است زیرا از بس که قیمت "فقط" یک قلم جنس گران شده بود! خواندن آیه در گوش خرانی چون او و سید پروستاتی! فراموش نشود که یکسال پیش همین آخوندان مفتخور تقاضای اضافه حقوق کرده بودند که آن خاتمی هیولا چهره در بلندگو جار میزد که من با این چندرغاز حقوق نمیتوانم شکم گنده ام را سیر کنم!
  113
  70
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۰
  ۵۴
  وکیل مدافع - لندن، کانادا

  لعنت به همه آنهایی که نام بردی۰میلیونها انسان شرایط چه بسا بدتری را در ایران تجربه میکنند و رژیم پلید جمهوری شیطانی​​ اسلامی وجود آنها را انکار میکند و نادیده میگیرد ولی همین شخص الان مورد توجه همه نهادهای کثیف نظام به جرم برانداز٬ جاسوس اسرائیل٬ امریکا، انگلیس، محارب با خدا، اقدام علیه امنیت ملی(امنیت آخوند) و هزاران برچسب دیگر قرار خواهد گرفت.
  20
  52
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
  ۴۰
  Aria samimi - رم، ایتالیا
  شرمنده ولی من با دیدن این پیرمردخندم گرفت یاد بابابزرگم افتادم که آخر عمری به همه حتا به خودش و بچه هاش فحش میداد : ))
  45
  38
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
  ۴۰
  Aria samimi - رم، ایتالیا
  [::scandal - برلین، آلمان::]. من بخدا هیچی از حرفات نمی فهمم شاید توی یه سیاره دیگه زندگی میکنی : ))) البته چند نفری همینطوری مثل شماهستن توی یه سیاره دیگه ن: )) بقیه هم کم وزیاد مثل منن
  29
  38
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::Aria samimi - رم، ایتالیا::]. گناه من نیست، این گناه شماست که متوجه فرمایشاتم نمی شوید! گرامی، اگر راست بگی که میگی که ساکن ایتالیا مافیایی هستی ولی نمیدانم چند سال در این کشور مفلوک تشریف دارید و چقدر به سیاست علاقه دارید که خود را با او سرگرم سازید، پس با تمام این شرایط شما متوجه رابطه اقتصاد و شورش را درک نکردید!؟ آن حضرت علی که امام زال پشت و فاطی کماندوهاست، در ۱۴۰۰ سال پیش فهمیده، با وجودیکه در ایتالیا نبود همانند شما، پس شما چگونه متوجه فرمایشاتم و فرمایشات امام ۱ نمی شوید و آن اینکه: شکم گرسنه ایمان ندارد! آیا در ایتالیا از اینگونه گفتگوهای تلویزیونی ندید!؟ و یا اینکه مرا دوست دارید و سربسرم میگذارید با این پرسشهای پارازیتی!؟ شما کدام قسمت از فرمایشاتم را متوجه نشدید و بخود اجازه داده و از شما پرسش کنم که همانگونه دیگران مرا افغانی میپندارند، آیا شما افغانی هستی و چند سال در کشور مافیایی سکونت دارید و آیا زبان مافیایی را متوجه میشوید، زیرا گاهی اوقات برایم مورس میکنید که من متوجه نمیشوم و به شانسم لعنت میفرستم که چرا همیشه مرا چراغ نفتی میگیره عوض برق! ای خدا، خیلی سخت شد!
  40
  12
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Aria samimi - رم، ایتالیا::]. دقیقا حکومت منحوس اسلامی و پیروان این حکومت امثالی مثل تو هستند اموال این بیچارگان را بالاکشیدند و مشکلات عمیق مردم را به سخره میگیرند و خودشان را به نفهمی میزنند. بعد از اسلام و دین خداپرستی دم میزنند. از علی که پنهانی برای یتیمان غذا میبرد دم میزنند. ننگ بر شما و دینتان که پایان یافته اید. نجات ایرانی در گرو نابودی اسلام است.
  27
  25
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  :آزاذه - تهران، ایران::. خدا شما و پدر و مادر گرامی را پشتیبان باشد! با درود، تا ایشان بمن پاسخ بدهند، شب و روز می ترکه! یعنی، اینکه اسمش را آریا گذاشته و آنهم از نوع صمیمی، خودش یکنوع کلک رشتی است، یعنی نه آریا نام دارد و نه صمیمی و مهربان است!؟ خدا بگم چیکارش کنه! با سپاس از شما، که او را می شناسی! این برای بار دوم است که موی دماغم شده! چه جالب، یکی اسمش زال میگذارد و یکی اسمش را آریا! به هر حال، از کمک و توجه شما سپاسگزارم!
  27
  12
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::Aria samimi - رم، ایتالیا::]. از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون که من این روانپریش رو اصلا حساب نمی کنم یعنی جزو قاذورات اخه کسیکه از صبح خروسخون وصلات ظهر تا بوق سگ سقنقروت تف بده بذار بنویسه بی محلی بهترین نوع تنبیه ایناست اگه مثل سبکبال کچل و پروفسور بالتازار و حمیدک چیزی بارشون باشه ایراد نداره باهاشون کل بندازی حالا تو جوونی روز شنبه ات رو با اینا خراب نکن اینا شعارصدتا یه غاز میدن که اینده مال جووناست ولی در عمل بفکر خودشونن دست خدا بهمرات جوون
  15
  15
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  [::scandal - برلین، آلمان::]. با احترام شما احترام گذاشتن بلدنیستی . احترام گذاشتن به این معنیه که حرف درست رو در جای درست بگی . اینکه توی هر مطلب اسم شما میدرخشه نشونه خوبی نیست . ما بیشترمون تو اروپا بدلایلی تنهاییم . یا تنهایی رو انتخاب کردیم . ولی این تنهایی نباید اینجا منجر به خردکردن اعصاب بقیه بشه . با نوشته های بیربط . فهمش سخت نیست .
  3
  22
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. گرامی، مثل اینکه به دردشان آوردم که منو تحویل میگیرنند و با اسمهای کاربری جدید و هاو هاو هاو شروع به ..... کردند! هر وقتیکه موجب حسادت دیگران واقع شدی، بدان که کارت درست بوده زیرا هیچگاه ما شاهد نبودیم که کسی نسبت به دیوانه ایی حسادت کند!
  17
  2
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
  ۳۲
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان
  [::Aria samimi - رم، ایتالیا::]. عجب بابا بزرگ عاقلی ,کسی که تو را شناخته بود.
  6
  2
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۴
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::] وقتیکه که حَم وطن جنوبی در رابطه با گارانتی عینکش { حالا شاید موضوع طنز ی بود} تعجبش رو شاید طبق عادت, با نام عربی الله و اکبر تمام کرد. جواب تو چه بود؟ نوشتی: همان الله اکبر گفتنت بانی و راه حل همه مشکلات ما! ولی وقتی که خودت توی مخمصه قرار میگیری, اینجا نام الله رو با خدا عوض میکنی و میگی خدا بگم چیکارش کنه! پس تو مجازی که یه روز از پروردگار یاد بکُنی, یه روز حَم از خدا؟ اون دوستایی که اشاره کردن از نوشته حای بی ربط تو سر در نمیارن, و چیزی نمی فهمن نکته جدیدی رو کشف نکردن! و بیراهه حَم نگفتن. چون من اصلا خودتو نمی فهم ولی کریستف کُلمب بودم زود کشفِت کردم.
  1
  15
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۷
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  لاکن راضی به این مقسار نباشید شما فقط مرگ بر شاه تا فراموش نکنید و زیارت کربلا را و یادتن نره که ات و عیال و ابجی را هم ببرید که بیفیض نمونند ،علم الهدی گفت همه بوی تعفن حسین میدن. ملت ایران بهتر از این حقش نیست.زمانی که در خاور میانه خیلیها هنو روی درخت زبدگی میکردند اون خدا بیامرز اداره تامین اجتماعی و بیمه همگانی راه انداخت،هر چی بیشتر برای ملت قدم بر میداشت ملت بیشتر ناراضی بودند،برنج تحفه گیلان برای ایرانی بود ونم صادر نمیشد الان برنج الوده هندی و پاکستانی هدیه بهشت است. خاک بر سر ملت نفهم!اونهایی که میگن علت پیروزی لشکر قادسیه دعلیه کجومت مقدر ایران چی بود کفیه به اوار شدن اخوندها نگاه کنند تا ببینند ملت خودشون کمر برای متجاوزان پ قاتلانشون خم کردند تا سوار انها بشن.
  2
  5
  یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  نظر شما چیست؟