عکس های قبل و بعد از دستگیری همدست بابک زنجانی را با هم مقایسه کنید

ایشون آقای علیرضا زیباحالت منفرد از دوستان و همکاران بابک زنجانی در خارج از کشور و از متهمان اقتصادی اخیر هستند؛ عکس‌های قبل از دستگیری‌شون، نشون میده اهل مشروب خوردن و کراوات زدن بودند، رو پیشونیش هم هیچی نیست! اما در دادگاه، عقیق دست کردند و جای مهر هم روی پیشونیشون است!
+82
رأی دهید
-9
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  بعد ظریف احمق انگ ظاهرسازی را به آمریکا میزند!
  10
  147
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۱
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  دین یعنی همین ؟ تظاهر به پاکی و در پشت پرده جنایت و غارت مردم
  6
  156
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  پدر بزرگ پیر ما همیشه می‌‌گفت. این چه رازی‌ است ؟ من ۷۰ سال روی زمین نشستم . نشیمن من پینه نزد. این‌ها روزی ۵ دقیقه نماز می‌‌خواند. پیشانی این‌ها پینه می‌‌زند. .... همین است. دین ریا و تزویر. از همان زمانی که نطفه آن بسته شد. با دروغ .تزویر.گفت بخوان . طرف اصلا سواد خواندن نداشت. خودشان به خودشان دروغ می‌‌گویند. می‌‌گویند شیطان از بهشت اخراج شد. چون به بشر سجده نکرد.ولی‌ می‌‌گویند. شیطان در بهشت انسان را فریب داد و گفت سیب بخورید، شیطان چگونه بر گشت. ؟ راه مخفی‌ وجود داشت؟ یا اینکه این خدا قادر نیست.از راه خانه خود محافظت کند؟ فقط یک نگاه به دولت امام زمان. چیزی که عیان است. چه حاجت به بیان است
  2
  142
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰
  ۳۹
  Pir00z - آخن، آلمان

  اعدام تمام.همچین آدم دورویی لیاقتش اعدام و بس
  7
  63
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران

  دین مبین اسلام !!!
  8
  63
  شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  نظر شما چیست؟