نگاهی به عادات و رسوم جنسی در گوشه و کنار جهان

بی بی سی :سکس قدیمی‌ترین رفتار انسان‌ها است. عادات و رسوم مردم در رابطه جنسی در هر کشوری با کشورهای دیگر تفاوت فراوانی دارد. به عنوان مثال کره جنوبی پائین‌ترین نرخ باروری در جهان را دارد و یا در مناطق مرکزی برزیل مردها با هدیه دادن ماهی به خواستگاری زنان می‌روند. دراین مطلب به برخی از شیوه‌های متفاوت رابطه جنسی بین زنان و مردان در گوشه و کنار جهان اشاره کرده‌ایم.
۱- زنان کره جنوبی تمایلی به بچه‌دار شدن ندارند بسیاری از زنان کره جنوبی حاضر نیستند بچه‌دار شوند
میزان زاد و ولد در کره جنوبی پایین است. دولت برای حل این بحران طی دهه گذشته میلیاردها دلار هزینه کرده ولی نرخ باروری هنوز رو به کاهش است. شاید قیمت بالای مسکن و یا هزینه‌های سرسام آور بزرگ کردن بچه‌ از جمله دلایل این وضعیت باشد ولی احتمالا دلیل اصلی ساعات کار بسیار طولانی در این کشور است. هنوز هم این توقع وجود دارد که در پرورش کودکان زنان باید مسئولیت اصلی را بپذیرند و با توجه به اینکه بچه‌دار شدن به معنای فدا کردن اشتغال و پیشرفت حرفه‌ای است بسیاری از زنان حاضر نیستند بچه‌دار شوند.
۲- رابطه جنسی ژاپنی‌ها رو به کاهش است
ژاپن یکی دیگر از کشورهایی است که نرخ باروری در آن به شدت رو به کاهش است. این در حالی است که استفاده از کاندوم، قرص‌های ضد بارداری، سقط جنین و بیماری‌های مقاربتی نیز در حال کاهش بوده است. کوینو کیتامورا رییس موسسه تنظیم خانواده ژاپن می‌گوید "تنها توضیح این است که ژاپنی‌ها سکس کمتری دارند."
 
نتایج یک پژوهش جدید نشان داد تعداد زوج‌هایی که اصلا سکس ندارند به رکورد جدیدی رسیده است. یک سوم مردان گفتند که به دلیل خستگی تمایلی به سکس ندارند و یک چهارم زنان گفتند که سکس دردسر دارد. نظرسنجی دیگری که در مورد افراد ۱۸ تا ۳۴ ساله انجام شده نشان داد که تعداد باکره‌ها طی دهه گذشته به رکورد جدیدی رسیده و حدود ۴۵ درصد از این افراد گفتند هیچگاه سکس نداشته‌اند.
۳- در روستای مئیناکو در برزیل مردان با ماهی به خواستگاری زنان می‌روند
در روستای کوچک مئیناکو واقع در نواحی مرکزی برزیل زنان برای تصمیم گیری در مورد خواستگاران یک راه حل ساده پیدا کرده‌اند. مردانی که برای بدست آوردن دل یک زن با هم رقابت می‌کنند به او یک ماهی هدیه می‌دهند و همیشه مردی که بزرگترین ماهی را بیاورد دل دختر را نیز بدست می‌آورد.

۴- بومیان هاوایی زیر شکم خود را نامگذاری می‌کنند
به طور سنتی بومیان هاوائی آلت تناسلی خود را پرستیده و روی آن اسم می‌گذاشتند. ولی حتی از این هم فراتر رفته و همه مردم، چه اعیان و چه عوام، برای آلت تناسلی خود یک ترانه شخصی می‌ساختند که در زبان محلی "مله مائی" نام دارد. این قطعه شعرهای بزمی با صراحت و جزییات زیر شکم فرد را توصیف می‌کند.
 
دکتر میلتون دایموند، کارشناس رفتار جنسی مردمان بومی هاوایی توضیح می‌دهد که در یکی از این اشعار قدیمی ملکه‌ای به نام لیلی اوکولانی آلت تناسلی خود را " که بالا و پایین می‌پرد" با کلمه "چابک" توصیف کرده بود.
۵- روسیه روز باروری دارد
یکی از نواحی روسیه برای تشویق مردم به تولید مثل یک راه حل جالب پیدا کرده است. فرماندار ناحیه اولیانووسک واقع در شرق مسکو ۱۲ سپتامبر را روز رسمی بارداری اعلام کرده است. این روز تعطیل عمومی است و زوج‌ها تشویق می‌شوند که در این روز فقط با هدف تولید مثل در خانه بمانند. زوج‌هایی که باردار شوند و فرزند آنها حدود ۹ ماه بعد متولد شود جوایزی مثل دوربین فیلمبرداری، یخچال و ماشین لباسشویی دریافت می‌کنند.
۶- زنان اتریش به خواستگاران خود سیب با طعم زیر بغل تعارف می‌کردند
در مناطق روستایی اتریش سنتی وجود داشت که زنان با گذاشتن برش‌های سیب زیر بغل خود در مراسم رقص شرکت می‌کردند. زن بعد از کشاندن مردها به یک اتاق برشی از سیب را که به عرق زیر بغلش آغشته شده بود به خواستگار مورد نظر خود تعارف می‌کرد. اگر علاقه دو طرفه بود و خواستگار مورد نظر هم آن زن را دوست می‌داشت یک برش از سیب را می‌گرفت.
۷- در قبیله گواجیرو در کلمبیا زنان با حیله در رقص، مردان را به دام می‌اندازند
در این قبیله دست و پا چلفتی بودن در رقص به مردها کمک می‌کند سکس داشته باشند. زنان و مردان قبیله گواجیرو در کلمبیا در یک رقص نمایشی مخصوص شرکت می‌کنند. اگر یک زن بتواند کاری کند که مرد در رقصیدن مرتکب اشتباه شود آنها باید با یکدیگر سکس داشته باشند.
۸- اکثر دانمارکی‌ها در تعطیلات بچه‌دار می‌شوند
براساس نتایج پژوهشی که توسط یک آژانس مسافرتی انجام شده دانمارکی‌ها در طول تعطیلات ۴۶ درصد بیشتر سکس دارند و ۱۰ درصد از موارد بارداری هنگام مسافرت روی می‌دهد. این شرکت به نام "اسپایز تراول" سال ۲۰۱۴ برای هر زوجی که بتواند ثابت کند در طول سفرهای این آژانس بچه‌دار شده‌اند جایزه‌ای شامل تمام نیازهای نوزاد به مدت سه سال و یک تعطیلات مناسب حال کودکان تعیین کرد.
۹- یونانی‌ها بیش از همه سکس دارند
براساس نتایج نظرسنجی که توسط شرکت دورکس (و با شرکت حدود ۳۰ هزار نفر بالای سن ۱۶ سال و در ۲۶ کشور مختلف انجام شده) مردم یونان بیش از هر کشور دیگری سکس دارند. در زمان انجام نظرسنجی رقم متوسط رابطه جنسی در طول سال حدود ۱۶۴ مورد بود. با آب و هوای خوب و زیتون‌های خوشمزه یونان انتظار دیگری نمی‌توان داشت. البته میراث تاریخی آنها هم بی‌تاثیر نیست. یونان باستان به خاطر تساهل و تجربه‌گرایی در روابط جنسی شهرت دارد.
+21
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  ایرانیها در کلوپ های یوگا سکس میکنند
  23
  19
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  یونانی ها که گروه خونی شون به این حرفا نمیخوره که هفته ای 4بار سکس داشته باشن. معمولا مردها در بحث تعدد سکس و زمان سکس و سایز چیزشون غلو میکنن. معمولا هرچی رفاه و امکانات و تفریح کمتر باشه زوجها تنها سرگرمیشون میشه سکس لذا در مناطق محرومتر و عقب افتاده تر تعدد سکس بیشتره. اینکه بعضیا ذاتا هر روز تمایل پیدا میکنن به کشور و غیره ربط نداره و به خاطر حس جنسی بیشتره.
  7
  23
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
  ۳۶
  karaji - کرج ، ایران
  آزاده جان تهران مگه ندیدی این ملت چه به روز اسلام آوردن ، سکس در یوگا که در مقابلش رقص جنسی بیش نیست !!
  6
  18
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  بهترین رسم ماله بومیان هاوایی بود.چقدر زیبا میشه بقیه دنیا هم این مراسم رو انجام بدن.
  8
  13
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. البته ناگفته نماند خیلیها در کشورهای غربی هم به این حرکات یوگا و خصوصا لباس یوگا نظر دارند (فتیش).
  5
  14
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اتفاقا درسته ولی خیلی از یونانیها بیشتر دنبال پسر بازی و لواط مفعولانه هستن.
  9
  15
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  رسم اتریش واقعا تهوع آور بود.حالم بهم خورد.فتیش تهوع آوری دارن.
  5
  11
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. من تا الان نمی دانستم که من به اندازه درک شما فتیش هستم!؟ حالا میگی چکار کنم!؟
  1
  1
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  ولی اینرا بخوبی بیاد دارم که در یکی از نقاط کشور ایران که نامش را نمی آورم و آنهم بخاطر "مین فرهنگی" ما، یکی از نوکر خانواده من که به او زن نمیدانند، به این روستا رفته و رسم روستا آن منطقه اینگونه میباشد که دخترخانم ها در یک ردیف نشسته و مرد مورد نظر، شروع به نگاه کردن به آنان کرده و یکی را به همسری خود بر می گزیند که بسیار با هم خوشبختند و و و! مثل همین روش مدرن اینترنتی که جوانان با هم دیگر آشنا شده و با هم ازدواج میکنند و و و!
  2
  1
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  یونانی ها یه مثال دارن که میگن در اشپزخونه و خونه اهلی و رام باش و در تختخواب مثل ببر وحشی باش !! مردها و زنای یونانی در تمام اروپا به هات بودن معروف هستن
  5
  8
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  نظری ندارم. امور خصوصیه هر زوجیه.
  0
  7
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
  نظر شما چیست؟