ماجرای ترس وافر یک اسرائیلی از فرود اضطراری هواپیمایش در تهران به دلیل حمله قلبی یک مسافر

 فرودگاه مهرآباد - عکس از آرشیو صدای آمریکا :یک شهروند اسرائیلی که با پروازی از هند به سمت استانبول و بخارست می‌رفت، به دلیل حمله قلبی یکی از مسافران شاهد بود که هواپیمایش دارد برای فرود در تهران آماده می‌شود.
 
به گزارش روزنامه تایمز اسرائیل، این شهروند اسرائیلی روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت و پس از سفری چند ماهه مشغول بازگشت از هند بود. این مسافر با نام «بار آزولی» گفته هواپیما برای چهار ساعت در تهران توقف کرد و او نمی‌دانست چه ممکن است بر سر او بیاید.
 
پس از پیاده کردن مسافری که دچار حمله قلبی شده بود و انتقال او به بیمارستان، هواپیما توانست پرواز کرده و بقیه سفر را انجام دهد. بار آزولی، گفته مدام در این فکر بوده که ممکن است او را در ایران بگیرند.
+68
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  چرا دروغ بگویم. من حتی می ترسم به کشور ترکیه بروم. این ها شستشوی مغزی شده و بخاطر الله (یعنی سنگ سیاه وسط مکه) دست به هر خباثت و جنایتی میزنند. تاکنون صدها ایرانی در ترکیه توسط ماموران امنیتی دزدیده و تحویل ایران شده اند. وقتی اسم اسلام می اید این ها شعورشان را به مرخصی می فرستند زیرا به وعده مالش 72 حوری و فاحشه برای ..... ایمان کامل دارند
  28
  89
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
  ۶۰
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا

  چقدر هیولا ساختن از ایران و سیاه نمایی کردند که اینها فکر میکنن مثلا حکومت ایران تمام دغدغه فکرش دستگیری یه آدم ساده شهروند ابتدایی اسرائیل که تو هواپیمای مسافربری گیر افتاده هست..
  29
  78
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  ۳۸
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  نمک نشناس، فقط تبلیغات منفی در مورد ایران. مانند اون فیلم مزخرف ...بدون دخترم...که کارگردان امریکایی تهیه کرده بود.
  43
  58
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  توهم!
  19
  49
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر میخواستن یهودی هارو بگیرن اول مموتی رو میگرفتن!
  11
  74
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران

  دقیقا بیچاره انگار تو جزیره آدم خوارها فرود آمده
  26
  67
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۳۵
  amirpalang - لندن، انگلستان

  اسرائیلی که سهله. بنده این سفر از استانبول که به ایران میرفتم یک عده توریست ایتالیایی رو سیم جیم میکردن بابت اینکه به اسرائیل سفر کردن یا خیر. بدبختا قیافشون از ترس مث گچ سفید شده بود :))
  13
  60
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا:عزیز برادر ,این خود زمامداران رژیم هستند که از خودشان هیولا ساختند.از 40سال پیش سیاست نظام ایجاد ترس و وحشت در دل ملت بوده و هست. ایجاد کمیته,ایجاد چیزی شبیه اس اس آلمان نازی بنام سپاه(باوجود داشتن ارتش)ایجاد انواع گشت ارشاد و ثارالله,سازمان دهی پیراهن شخصی ها,ایجاد حراست در ادارات دولتی.نکاتی که عرض کردم میتواند ترس آن اسرائیلی را برای شما توجیح کند؟.
  8
  30
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران

  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. یعنی به نظر شما چیزهایی که در ایران اتفاق می افتد منفی نیست؟اگر به دادگاههای ایران سر بزنید هزاران فیلم بدون دخترم هرگز را میتونید بسازید. آزادی زنان پیشرفت و آزادای جامعه ایران است.
  15
  40
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  از حکومت گروگانگیر که افراد بیگناه را مثل خانم ساغری و ده ها نفر دیگر را میگیرد تا این ها را با مجرمین خودش تاخت بزند البته باید ترسید. مخصوصا وقتیکه شکنجه قسمتی از مذهب و قانون باشد. از انواع شکنجه میگذرم اما مگر همین شلاق زدن یک نوع شکنجه قرون وسطائی نیست!؟
  7
  37
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  ۷۶
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم. به روایتی در زمان هخامنشی بیش از یک میلیون یهودی در ایران میزیستند که عده ای زرتشتی و میترائی و مزدکی شدند. در زمان شاه عباس دوم بیش از 300 هزار یهودی در اصفهان بودند که حدودا 100 نفر اسلام اوردند. تمام این ها در ایران با سایر اقوام زاد و ولد کرده اند. اگر دی ان ای ایرانیان را بگیری بیشتر از 50 درصد ژن یهودی دارد. اینکه جد کسی یهودی بوده و تغییر دین داده که دلیل این نیست که مامور اسرائیل یا صیهونیست هست و اعتقادات فعلی او مهم هستند.
  9
  31
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
  ۴۶
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. باز پروفسور بالتازار از خودش تئوری در کرد هاهاها یهودی هرگز و هرگز در هیچ مقطعی از تاریخ با غیریهودی وصلت نکرده شاید تغییر دین داده باشن و بعدش ازدواج ولی نکته اینه یهودی برای حفظ جونش حتی میتونه دینشو انکار کنه من حتی به اون کاربر اقای danyou گفتم بیاد بامن مناظره کنه ببینیم کی برنده میشه ولی نیومد چون هم خودش جعلی بود هم ایدیش هاها
  32
  4
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. متوجه عرایضتون هستم. متاسفانه آخوندها با باورهای پاک و بی آلایش مردم کاری کردند که بسیاری نه فقط از تمام ادیان بیزار شدند بلکه عده ای مثل خودم در وجود خدا هم شک پیدا کردند. هنوز هم وقتی صدای اذان از برنامه رادیویی لوس آنجلس در وقت افطار پخش میشود یاد آن احساسات پاک دوران کودکی در عصر پهلوی دوم می افتم که چه صادقانه و با چه خلوصی به ایمان داشتن و روزه گرفتن و نماز خواندن علاقه نشان میدادیم که علاوه بر ثواب کردن خود را در دل مادر بزرگ ها جا کنیم. اما افسوس که آخوند رذیل حتی چشم دیدن صداقت مردم را هم نداشت.
  3
  28
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
  ۵۸
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. شما خودت رو به یک .... نشان بده شاید بتونه کمکت کنه.
  3
  19
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
  نظر شما چیست؟