پلمپ مغازه ای در نظرآباد که ورود افغان ها را ممنوع کرده بود + ویدیو

خبر آنلاین : فرمانده انتظامی نظرآباد از پلمپ مغازه‌ای که ورود اتباع افغانستانی را ممنوع کرده بود، خبر داد و گفت برای مغازه‌دار هم پرونده قضایی تشکیل شده است
 
مغازه‌ای که از چندی پیش کلیپی از آن پخش شد و در آن صاحب مغازه از ورود شهروندان افغانستانی به مغازه جلوگیری می‌کرد، پلمپ شد. سرهنگ علی سلیمانی در این خصوص گفت: مأمورین پلیس امنیت و اطلاعات شهرستان طی گشت زنی‌های هدفمند در سطح شهر نظرآباد، با تبلیغات یک باب مغازه مبنی بر «ورود افراد تبعه افغان به داخل مغازه ممنوع است» برخورد کردند.
 
او ادامه داد: طی بررسی به عمل آمده مشخص شد مالک مغازه با یک اقدام غیر اخلاقی ضمن نصب برگه بر روی شیشه مغازه از ورود تبعه افغان به داخل مغازه ممانعت به عمل می‌آورده است.
 
او ضمن تاکید بر اینکه مأمورین پلیس اطلاعات این فرماندهی مغازه فرد خاطی را سریعاً پلمب کردند، گفت: مالک مغازه نیز در این راستا تحت تعقیب بوده و پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
 
سلیمانی رفتارهای نژاد پرستانه را محکوم کرد و گفت: مهاجران افغانی همواره به عنوان برادران دینی ما در خاک این کشور در کمال امنیت، آرامش و احترام زندگی می‌کنند و همواره در نبرد با گروهک‌های منافق از جمله داعش، همرزمان نیروهای مدافع حرم ایرانی بودند و پلیس و دستگاه قضائی هرگونه بی احترامی به اتباع خارجی را با جدیت مورد پیگیری قرار می‌دهد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد ضمن بیان اینکه فردی که همچنین اقدام به نشر موضوع در شبکه‌های مختلف و نهایتاً خارجی نموده بود طی اقدامات فنی پلیس شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد، ادامه داد: مدیران کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی با توجه به حساسیت اینگونه موضوعات باید وثوق اخبار و صحت و سقم آن را از طریق مرجع اقدام کننده و کاشف اخذ کنند.
+88
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  به کجا میرویم!؟ همین مغازه داران سوجو و آخوندلیس این بلا را سرمان آوردند! بلای مغازه داران غربی بخوره توی سرتان با قیافه های همیشه اخموتان!
  17
  71
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۷
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  در تبریز مغازه دارها به مردم می گویند جلو ویترین به اشیاء نگاه نکن یا بخر یا برو
  6
  81
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۷
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. ما رفتیم تبریز همسرم وارد یک بوتیک شد لباس بخره خانم فروشنده گفت اطاق پرو نداریم پرسیدم چطوری پس ببینیم لبلس اندازه تنوم هست یا نه گفت همین که هست مردم از خنده
  5
  68
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  هموز مردم ایران معانی راسیسم ونژاد پرستی را بلد نیستند
  5
  41
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۱
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  نژاد پرست بدون سوال یک راست به جهنم میره
  28
  26
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  حدود صد سال پیش انگلیسی ها در بعضی از قسمت های پالایشگاه آبادان چنین نوشته بودند!!! ورود سگ و ایرانی ممنوع
  33
  6
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
  ۵۴
  oghabe - بازل، سوییس

  اگه مینوشت ورود افغانیهایکه مدافعین حرم بودند وهستند ممنوع ,من ازمغازه دارتشکرهم میکردم.چون ورود .... به مغازه ممنوعه.
  5
  32
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. پس شما شیعیان هم یک راست به جهنم میروید چون فقط دین مزخرف خودتان را قبول دارید و سایر ادیان از نظر دین شما کافر هستند و به گفته ممدتون خونشان را باید ریخت
  7
  26
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس، دانمارک
  نفری هم اینجا هست که مکرر من رو توبیخ میکنه که چرا مدام روان میشی اینجا تو سایت ایرانیان. اینجا دیار تو نیست و دیگه پیدات نشه.
  14
  3
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  البته کار این مغازه دارنظرآبادی درست نبوده .ولی دولت هم ورود افاغنه رو به هر دو آذربایجان شرقی و غربی ممنوع کرده. تو ارومیه من یک بار هم نشده افغانی ببینم. ولی تو تهران، قم و مشهد ، یزد ، قزوین ،پر هستند . متاسفانه فرهنگ پایین و سطح سواد نازل و جنایت هایی سر چیزهای ناچیز انجام میدن و یا تجاوزهای جنسیشون - البته نه همه اشون اما به اسم اونا تموم میشه- و تجارت مواد مخدر باعث شده ایرانی ها دید مثبتی بهشون نداشته باشن. کار کردن با سطح دستمزدهای پایین هم به قیمت پایین اومدن سطح دست مزد کارگران ایرانی شده. و بی کاریشون. امیدوارم برن از ایران و تو آذربایجان هم هیچ وقت نیان. عوضش برای کشورشون آبادانی و کاهش رشد جمعیت و بهداشت و رفاه از خداوند آرزو دارم.
  11
  13
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  به عنوان یک قوم به افغان‌ها در ایران کم ظلم نشده ، از برخورد های بد اجتماعی ، تا دستمزد پایین و توقع سختکاری . اما قبول کردن این ظلم ها به کنار ، تعداد قابل توجهی از افغان‌ها هم در ایران کم ظلم نکردند ، از دزدی و جنایت و تجاوز و مواد فروشی و غیره ، نا خود آگاه تصور داشتم که این کثافت کاری های افغان‌ها نتیجه شرایط سختشان در ایران است . با ورود یک میلیون افغانی به اروپا انتظار نتایج مثبت از این مهاجران جدید بود ، ولی افسوس که باز شدت و بازتاب کثافتکاریهای این جماعت همه را حیرت زده کرده ، بازار خود فروشی و تن فروشی و مواد فروشی تا تجاوز گروهی حتی به همو طنان خودشان ، نشانه از ناهنجاری های عمیق در این کشور است ، به امید روزی که ایران مثل افغانستان نشه و افغانستان هم کشور سالم و با فرهنگی بشه ،
  2
  9
  جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
  نظر شما چیست؟