پرویز پرستویی خواستار اجرای علنی حکم هادی رضوی ( داماد وزیر راه و تهیه کننده سریال شهرزاد) شد

پرویز پرستویی درباره دادگاه هادی رضوی نوشت: «پول مردم ایران خوردن ندارد و شرم آور است؛ حیف اثر ماندگار «شهرزاد»که تهیه کنندگانش چنین زالوهایی هستند.»
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها، هادی رضوی، سرمایه‌گذار سریال «شهرزاد»، به همراه ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، در حال محاکمه در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی است.
 
اتهام رضوی، مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال از طریق نامشروع عنوان شده است. در رابطه با همین موضوع پرویز پرستویی در اینستاگرام خود پستی را منتشرکرد و نوشت:
 
«ادامه شاهکارهای هادی رضوی، یکی از تهیه‌کنندگان سریال «شهرزاد»، حیف از آن اثر هنرمندانه و ماندگارِ آقای حسن فتحی که تهیه‌کنندگانش چنین زالوهایی باشند…
 
امیدوارم این شیادان هرچه زودتر محکویت‌شان صادر و اگر محکومیت شلاق هم دارند در حضور مردم و اهالی سینما اجرا شود تا حتی هنرمندان هم در خصوص جذب سرمایه دقت بیشتری بکنند.
 
پول مردم بیگناه و شریف ایران خوردن ندارد و شرم‌آور است.»
+100
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  به عنوان یک هنرمند باید خیلی زودتر از این معترض میشدید.
  31
  62
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۱
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کار هر بز نیست خرمن کوفتن / گاو نر می خواهد و مرد کهن.
  26
  22
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  وقتی حکومتی در حال سقوط هست اول خودی های ضعیف تر را فدا میکنند تا دانه درشت ترها از اسیب در امان بمانند
  21
  38
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
  ۴۹
  rood120 - منچستر، انگلستان
  ریش ، یخه آخوندی، جای مهر بر پیشانی ، بخور ببر ، اختلاس کن و به زیر تنه برس، مذهب زیبای کشور فاسد شیعه اسلامی . زالزالک ها ، تفکر اسلامی، باور عرمیق و جناب شروان هر روز که یکی از این خوک زاده ها در دادگاهها پشمکی نمایش داده می شوند .... می گیرند و کامنت نمی گذارند.
  20
  37
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  جناب پرستوئی شکر خورده است. بجای اینکه بگوید شلاق زدن فرهنگ وحوش عربستان در 1400 سال پیش هست عنوان فرموده که این عمل وحشیانه را در جلوی جمع انجام دهند!
  21
  46
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۸
  ۵۴
  دانای نادان - زووله، هلند

  تو هم که تا میبینی‌ یکی‌ رو زدن افتاده، میری یه لگد بهش میزنی. تو که انقدر ادعا میکنی‌ مردمی هستی‌، خوب میدونی‌ آب از کجا گل آلوده. مردش هستی‌ برو به اون بالایی گیر بده. بعد اون موقع بهت میگیم هنرمند مردمی
  6
  27
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  این پرستویی هم یواش یواش داره منو عصبانی میکنه
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::rood120 - منچستر، انگلستان::]. اینا قبلا فیلم های مشروب خوردنشون رو کثافت کاری هاشون لو رفته تو دادگاه به خیال خامشون با قیافه خر حزب الهی میتونند قسر در برند. دیگه دوران بخور بخور داره تموم میشه فهم مردم ایران بسیار بیشتر شده و با آمدن شفافیت فساد بسیار کم میشه.
  5
  0
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. کمی مطالعه تاریخی داشته باش ایرانیان هم در دوران باستان برای افراد هم جنس باز (لواط کار) و خیانکاران از این دست مجازات ها را داشته اند که بسیار خوب بوده است. حالا اگر این خوک زاده ها که دادگاه هستند نسبت فامیلی با شما داشته باشند که ناراحت هستید.
  18
  0
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران
  این مردک همان چاپلوسی است که دستمال حریر پهن کرده در تعریف و تمجید از جنایتکار تروریستی بنام قاسم جوجو سخن سر میداد که: به اعتقاد من سردار سلیمانی اصلا روی زمین نیست، یعنی وجود و شهامت و جرات میخواد، اینکه شما از همه چیت بگذری.
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. عزیز جان ما در دوران باستان زندگی نمیکنیم. بگذر از اینکه مسلمانان هنوز دنیا و فرهنگ وحوش عربستان در 1400 سال پیش را بهترین و افتاده از اسمان می بینند اما ملل و ادمیان مترقی مسائل 20 سال پیش خودشان را هم تقلید نمی کنند چون در طول 20 سال یک میلیون تجربه ی جدید را ازمایش کرده اند.
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
  نظر شما چیست؟