جنایت هالیوودی در خراسان: خودروی مقتول با شلیک های رگباری آبکش شد


عاملان یک جنایت هولناک گانگستری که به شیوه قتل های تگزاسی در ابتدای جاده مشهد - کلات خودروی مرد 33 ساله ای را به رگبار بستند، با صدور دستورات ویژه قضایی تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.
به گزارش خراسان، دقایق اولیه بامداد روز گذشته جوان 33 ساله ای سوار بر یک دستگاه خودروی پژو 405 نقره ای در جاده کلات حرکت می کرد که ناگهان صدای وحشتناک شلیک رگباری گلوله، فضای سنگین و خلوت جاده را شکافت. گلوله های سربی که از اسلحه کلاشینکف به سوی خودروی 405 شلیک می شدند، شیشه های خودرو را فرو می ریختند و بدنه آهنین آن را سوراخ سوراخ می کردند. شلیک های رگباری گویی پایانی نداشتند و پژوی نقره ای با حرکاتی که گویی در کنترل راننده نبود، به سمت شانه خاکی جاده منحرف و متوقف شد.

با فرار عامل یا عاملان این شلیک های وحشتناک شبانه از محل، رانندگان عبوری با دیدن این صحنه هولناک و جوانی که غرق در خون پشت فرمان خودرو افتاده بود بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتند و جنایتی وحشتناک را گزارش کردند. هنوز دقایقی از این ماجرا نگذشته بود که گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد) در کنار قاضی ویژه قتل عمد، عازم محل جنایت تگزاسی شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. راننده جوان با اصابت گلوله به ناحیه سر و پشت فرمان خودرو جان باخته و بدنه پژو 405 نقره ای وی نیز با شلیک های رگباری آبکش شده بود. به دستور قاضی علی اکبر احمدی نژاد، جسد این جوان 33 ساله برای انجام معاینات و تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات پلیس با شناسایی هویت مقتول، برای دستگیری عامل یا عاملان این جنایت وحشتناک گانگستری وارد مرحله جدیدی شد. بررسی های کارآگاهان نشان می داد که «حسن – خ» (مقتول) با شلیک گلوله از اسلحه کلاشینکف به قتل رسیده است چرا که در بازرسی های اطراف محل جنایت بیش از 30 پوکه شلیک شده از سلاح کلاشینکف به دست آمد که بیانگر عمق کینه عامل یا عاملان جنایت بود!

به گزارش خراسان، اگرچه مدتی قبل نیز جنایت تگزاسی شبیه این ماجرا در ابتدای جاده مشهد – سرخس رخ داده بود و در آن حادثه نیز عاملان جنایت با شلیک به سوی یک دستگاه پژوی 405 نقره ای ، راننده آن را به طرز فجیعی به قتل رسانده بودند اما بررسی های کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی و همچنین تحقیقات گسترده میدانی قضات ویژه قتل عمد مشهد بیانگر آن است که دو جنایت مذکور هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و در دو حادثه با انگیزه های متفاوت رخ داده اند.

اما در عین حال برخی سرنخ ها از احتمال ارتباط پرونده جنایت تگزاسی جاده کلات با تیراندازی حدود یک هفته قبل در حاشیه شهر مشهد حکایت دارد. بنابراین گزارش، حدود یک هفته قبل نیز جوانی با شلیک گلوله از سلاح وینچستر هدف قرار گرفت و از ناحیه دست مجروح شد که تحقیقات گسترده کارآگاهان در این باره همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است، بررسی های میدانی قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی که تا سپیده دم روز گذشته به طول انجامید نشان می داد که برخی اختلافات قبلی انگیزه عامل یا عاملان جنایت تگزاسی در جاده است که همین سرنخ ها، مسیر تحقیقات را به سوی افرادی کشاند که به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اکثر این اوباش بسیجی هستند و گر نه کلاشینکف که در دست ادم های معمولی نیست
  11
  127
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
  ۵۵
  فیل دانا - آینه جهان نما - لندن، انگلستان

  دقت کردید رکورد دار جرم و جنایت خیابانی داریم میشیم، ،
  6
  83
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  باید امام جمعه جاده مشهد به سرخس را اعدام کنند!
  4
  74
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  نکته بسیار مهم و حساس این بود که بررسی کاراگاهان مشخص کرد که این جوان در اثر شلیک گوله کشته شده,آفرین باین همه هوش و ذکاوت
  2
  48
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::senator x - تهران، ایران::]. این بیچاره کارآگاهان حکومت اسلامی هم مثل من گاهی عقلشون پاره سنگ برمیداره! باید در حقیقت اینطور جمله بندی میکرد: پس از بررسی کامل صحنه جنایت به این نتیجه رسیدیم که از دو حالت خارج نیست، مقتول یا به ضرب گلوله و یا از طریق دیگری به قتل رسیده است!
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  میگم در شهر دکتر رضا قتل و غارت و فحشا چقدر زیاد شده؟شهر دکتر رضای شفابخشه دیگه
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. چی میگی کلاش توی اینترنت ایران خرید وفروش میشه بابا جان همین چند وقت پیش خامنه ای هم گفت جلوی فروش اسلحه در اینترنت را بگیرید
  6
  3
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::حسین سلطانزاده - برلین، آلمان::]. عزیز جان . شما که با کامنتت حرف من را تائید کرده ای. اگر هم در اینترنت خرید و فروش میشود قسمتی کار بسیجی ها هست و گر نه رد یک هفت تیر کوچک را از شما بگیرند اول دو روز به حد مرگ کتک میخوری و بعد یک پرونده برایت میسازند این هوا
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  نظر شما چیست؟