جنجال تصادف مرگبار خودروی پورشه با یک پراید در اصفهان : عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنیم!

فرارو: تصادف وحشتناک یک پورشه با پراید در اصفهان بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است.آنطور که برترین‌ها نوشته است: بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.
 
نکته قابل‌تامل در این حادثه این است که راکب یکی از پورشه‌ها که به نظر صاحب هر 2 خودرو هم بوده به طرز بسیار عجیبی با صحنه برخورد می‌کند و عربده‌کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می‌کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می‌گوید: عیبی ندارد دیه او را پرداخت می‌کنیم!
 
راننده پسر پیاده می‌شود و فرار می‌کند. دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده است.
در ادامه دختر از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد. گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده است.
 
در ویدئو هایی که از دختر مالک پورشه در فضای مجازی تکثیر شده او دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه!
راننده خودرو پورشه اصفهان، آقازاده نبود
رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفته خودروی پورشه‌ خبرساز اصفهانی که تصاویر تصادف آن در ساعات اخیر، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن "آقازاده" نبوده است.
 
در ساعات اخیر، تصاویری از یک تصادف در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که نشان می‌دهد یک خودرو پورشه با برخورد با چند خودرو دیگر، موجب بروز خسارت شده است.
 
در توضیحات این تصادف آمده که "دو خودرو پورشه در خیابان کارگر اصفهان، کورس گذاشته‌ بودند که یکی از این دو خودرو به دلیل سرعت بالا، کنترل خود را از دست داده و با خودروهای دیگری برخورد می‌کند." بنابر اطلاعات غیر رسمی، این تصادف موجب مرگ یک نفر می‌شود.
اظهارات مطرح در شبکه‌های مجازی، این ادعا را طرح کرده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده نیز فرزند وی بوده است.
 
حالا ابوالقاسم چلمقانی در گفت‌وگو با ایسنا، این اظهارات را تکذیب کرده و می‌گوید: این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و "آقازاده" نیز نبوده است.
وی افزود: به دلیل اهمیت خبر، اطلاعات تکمیلی توسط معاونت اجتماعی و مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان، منتشر خواهد شد
راننده پورشه جنجالی در اصفهان راهی زندان شدفرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
 
به گزارش فارس، محمدرضا خدادوست اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: ماموران پلیس در اجرای قانون تفاوتی میان افراد قائل نبوده و با هر شخصی در هر جایگاهی که باشند برخورد می‌کند.
 
وی با بیان این که پرونده راننده خاطی تحویل مراجع قضایی شده، ادامه داد: پسر جوان که گواهینامه نیز نداشته روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
 
بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری تصادف یک دستگاه پورشه با پراید در خیابان کارگر منجر به مرگ راننده پراید شد، کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی علت وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم رعایت فاصله طولی توسط راننده پورشه اعلام کردند، انتشار تصاویری از این حادثه و اظهارات مالکان خودرو در صحنه تصادف در شبکه‌های اجتماعی حواشی زیادی را به دنبال داشته است.
 
در این میان چیزی که در این بین کمتر به آن توجه شد، از دست رفتن جان یک جوان بود. فرهاد طاهریان، آن جوان ناکامی بود که در شب تصادف جان خود را از دست داد.
+77
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  یا رب روا مدار که گدا معتبر شود/ گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود
  54
  202
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۴
  ۵۲
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  حکومت دزد و بیمار و مردمانی شبیه انسان اما فاقد ارزش.به حال ایران باید گریست.
  70
  158
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  ۵۲
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا

  وقتی در جفنگیات گفته می شود که انسان اشرف مخلوقات است؛نه اینطور نیست.در افکاروفرهنگ اسلامی؛انسان خود را مجاب می بیند که هر جنایتی بکند.به امید کشوری قانومند و انسان دوست.
  65
  109
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۳
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  چرا نه دیه میده. حق داره. همیشه دیه میخواستن حالا هم به خوان. چقدر جوانانِ مردم را برای نداشتنِ دیه بالای دار فرستادند. این ملت لیاقتش اینه
  54
  76
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۰
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  البته بد نیست همه چیز رو بهم ربط ندیدم و هرکسی که دستش به دهنش میرسه رو دزد خطاب کنیم البته به غیر از دزدهای لاشخور حکومتی !! کم افراد با نام و نشان و اصیل ثروتمند نداشتیم که نه دزد بودن نه حکومتی و اقازاده !
  16
  26
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  [::دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا::] چه ربطی به رژیم و حکومت دارد!؟ یک ابله ی با ویراژ دادن جان یک نفر دیگر را گرفته است و مامورین در حال رسیدگی به پرونده.چرا شما قمپوزیسیون اینقدر جفنگ‌ می گویید
  97
  65
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  وآیی به حال شما بالاشهر نشین ها که روزی اسلحه بیفته دست ما بچه کارگرها . اون روز من نه به پیر و جوون تون و نه به مرغ و خروس تون کوچکترین رحمی نخواهم کرد
  51
  25
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خدا داند که کدام افغانی بیچاره را به عنوان راننده اصلی دستگیر کرده اند.
  49
  32
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::scandal - برلین، آلمان::]. حرف درست و اول و آخر را شما زدید. ده ها هزار از این پورشه ها در لوس انجلس هست و کسی ندیده که ان ها با هم کورس بگذارند
  34
  43
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::وحشیگری - اونتاریو، کانادا::]. نکنه تو و اونی که از بانک بازرگانی برنج میدزدید ارزش دارین کوروش جون؟روانپریش عزیز از لوکزامبورگ به حال خودت گریه کن اره گریه کن گریه قشنگه هاهاها این کارتت هم سوخته
  57
  40
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  پروفسور بالتازار هم از بس تو ازمایشگاهش مشغول حل جدول پونزده در پونزده و زدن دو سه چتول عرق پنجاه و پنج بوده ندیده تو همون امریکا چه خبره پروفسوره دیگه بعد اینهمه شعر زاقارت گفتن نمیدونه واحد شمارش شعر قطعه است بقول قدیمیا بعد چهل سال گدایی شب جمعه یادش رفته هاها ای که پنجاه رفت و درخوابی باز هم بخواب هاها
  42
  31
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  میگن پول,,,,دادن خرج بواسیر میشه.اونگه پورشه سواره خوب بلده چطوری عوامل قانون را بخرد.راننده ائیکه گواهینامه نداشته باشد و در تصادف باعث مرگ شود,حکمش قصاص و مرگ است,ولی اگه اجرا شد من اسممو میزارم جنتی
  30
  30
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  هنگِ گشنه های سپاه سایبری را از قلاده باز کرده و در اینترنت ول کرده اند و از طرفی هم فاطی کماندو ها را بین مردم داخل کشور که پاچه کم حجاب ها را بگیرند. هر وقت که بوی جنگ میامد همین کار را نمیکردند؟
  26
  31
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  عیبی نداره دیه اونو میدیم!!!،...به قول شاعر : در دور دستها مردی را به دار اویختند کسی به تماشا سر بر نداشت،این حایت جامعه امروزی ایران و اشغالگران سقت پرست ایران است. عیبی نداره ،دیهش را میدیم.،من مخالف اعدام هستم ،ولی در مورد این..... که خیلی راحت انگار بز قربانی کرده میگه دیه اومو میدیم و امثال این .... نظرم اینه که اعدام بهترین وو. عادلانه ترین شیوه مجازات اس.....واقعا خانواده این جوان نباید به هیچ وجه رضایت بدن،اگر هم طرف اصرار به دیه داره ده برابر کل سرمایه این کثافتها را به عنوان دیه طلب کنند که نه تنها این انگلها بلکه خود رئیس دزدها خامنهای هم قادر به پرداخت ان نباشد.
  23
  28
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  خدا خیلی صبرش زیاده البته زمان برای ما این گونه میگذره و برای خدا زمان تعریف نمیشود.
  23
  19
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. دیدی دربان سر در ... همش توهم کوروش و داری مثل اینکه پولتو نداده بد جوری با این کوروش حساب داری که همه رو کوروش میبینی. خدا شفات بده البته نزدیک در م...قد عمام باشی شفا بخوا ازش شاید مستجاب شد دعات شفا پیدا کردی . دربان هستی حالا صیغه خوندن هم بلذی توهمی ؟؟ حالا هی هاهاها کن شاید سوزنتی ول کرد هاها رو.
  34
  32
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. ببین توهمی نمیخواستم کامنت بدم ولی چون منم کوروش خطاب کرده بودی خواستم بدونی جنس چرت مصرف میکنی بدجوری قات زدی.
  36
  32
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  ۳۹
  Zir o Roo - اوترخت، هلند
  جدا از اینکه نظرات فله ای منو شگفت زده کرد این حجم از بیسوادی را هم یکجا ندیده بودم. از افغانی(ونه افغان) خواندن و(سقت) نوشتن و لفظ (ثروتمند اصیل) که یک مفهوم آبستره است و معنی مشخصی ندارد بگیر تا بقیه. فقط نظر اول از آلمان نوشته شده دراول صبح خوبست بقیه نظرات با احترام جایی بهتر از سطل زباله ندارد.
  12
  11
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. علتش را هنوز نفهمیدی؟ تعالیم اسلامی و ناب و اصیل مولا علیتون 🤮مردم را از ارزشهای اخلاقی فراری داده. چشمهاتو باز کن و نتیجه را ببین.
  27
  33
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. سراغ دزدی اموال مردم را اول برو از رهبرت علی و دارو دسته اش بگیر. وقتی حرف میزنی با دلیل و از روی عقل بزن. تهمت زدن الکی وجه خودت را خراب میکنه
  29
  32
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Zir o Roo - اوترخت، هلند::]. سطل زباله بدم خدمتتون؟ از راه نرسیده تاخت و تاز میفرمایید، چه خبره؟ شما اگر خیلی با سواد و فهمیده هستید مودبانه و با تواضع تذکر بدید، مسلماً میتونه خیلی موثر تر باشه. حالا منتظرم در مرحله اول اشتباهات املایی و انشایی همین کامنت من رو توضیح بدید که هم من و هم دیگران کمی از اقیانوس علم شما بهره مند بشیم.
  21
  20
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  ۳۶
  RedBull - تهران، ایران
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. طرف همشهریت را میگیری که خودت را پاره میکنی‌، حالا چقدر کاسبی؟
  26
  22
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. قربانتان شوم، آخه جناب دربان اصلاً وجهه داره که خراب بشه؟ وقتی مینویسه هاهاها، فیروزآبادی در نظرم مجسم میشه که چشمش به یک ساندویچ افتاده باشه.
  24
  22
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ساندویچ یا شاید هم یه ساندیس. بستگی داره چقدر قیمت رو خودشون بذارن.
  27
  17
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [:: وحشیگری - اونتاریو، کانادا::]. [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. هاهاهاهاها کارتت سوخته کوروش جون کارتت سوخته از قدیم میگن چوبو که برداری گربه دزده حساب کار خودشو میکنه هاهاها برو یه ایدی دیگه بساز ایندوتا قدیمی شدن هاهاهاها به جان خودت این تو بمیری ازاون تو بمیریهانیست خیلی ریز می بینمت هاهاها
  28
  17
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  اکثریت - نه همگی - صاحبان خودرو های لوکس در ایران همینطور گدا صفت هستند. واقعا بایست روان شناسان بیان تبیین کنند که چطور می شه برای این آدم ها جان انسان کم اهمیت تر از خودروی لوکسشون میشه. یک خط به ماشینشون بیافته عصبی می شن.
  4
  16
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خوب داغی گذاشتم رو دلت هاهاهایه بار دروغ گفتی چنان روزتو تیره و تارکردم که گفتم میری با برف سال بعد میای پایین هاها راستی اون رفیقت حجی جون تیوی شبخیز دوسه هفته است فوت کرده ندیدم یادی کنی ازش هرچی نباشه تو شلنگ تخته انداختن یه جورید هاها تورو میبینم یاد اون میفتم هاها.
  32
  20
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::ابن ملجم - مونیخ، آلمان::]. دوست گرامی چون معنای سقت و یا سقط پرست برای عده ای نامفهوم هست بهتر می باشد که از کلمه ی "مرده پرست"استفاده کنید و کلمه ی بهتر "لاشه پرست" هست که روی جسد متعفن و بوگندو در کمال بلاهت گنبدهای طلا میسازند. مقبره ادم های بزرگ بسیار کوچک و این ها بر روی کوچک ها مقابر بزرگ میسازند.
  8
  15
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
  ۵۲
  دین وحشیگری - اونتاریو، کانادا
  کسانیکه دانسته یا ندانسته از این حکومت حمایت می کنند،بایستی دیر نشده برگردید به حمایت از مردم فلک زده.در کشورهای مردمی و دموکرات از مهد کودک تربیت رفتاری میشند پس هموطن جناب سروان همه چیز به حکومت بستگی مطلق داره،بس کنید عوام فریبی رو.نابود باد حکومت خونخواره اسلامی.
  8
  15
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۱
  نظر شما چیست؟