میلیاردر معروف هندی ویدیوی آرات حسینی ، فوتبالیست ۵ ساله ایرانی را به اشتراک گذاشت

صدای آمریکا :ویدئوی مهارت‌های فوتبالی «آرات حسینی» اعجوبه پنج ساله ایرانی، در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده و تاجر سرشناس هندی را به ستایش از او واداشت.
 
برخی وبسایت های خبری یکشنبه ۲۹ اردیبهشت نوشتند که «آناند ماهیندرا» میلیاردر هندی و رئیس شرکت عظیم ماهیندرا گروپ، ویدئوی مهارت های فوتبالی آرات حسینی را در توئیتر به اشتراک گذاشته و نوشته که تحت تاثیر قرار گرفته است.
 
آقای ماهیندرا درباره ویدئو نوشت: «وقتی که بار اول دیدم فکر کردم یک دختر بچه است و شگفت زده شدم، اما وقتی با دقت نگاه کردم متوجه شدم یک پسر چهارساله ایرانی است و باز هم تحت تاثیر قرار گرفتم.»
 
البته آقای ماهیندرا به اشتباه سن آرات را چهار سال نوشته است. برخی هم زیر پست آقای ماهیندرا نظر داده اند. یک کاربر نوشته است: او واقعا تواناست. من حتی یادم نمی آید در چهارسالگی چه می‌کردم، گریه؟ خواب؟ یا آزار پدر و مادر؟
 
کاربر دیگری هم نوشته که مطمئن است حتی لیونل مسی هم در کودکی به این خوبی دریبل نمی زده.
 
آرات در آکروبات و ژیمناستیک هم مهارت دارد.
+191
رأی دهید
-7
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  پارس 1404 - ایران، ایران
  پدر ایشان در ورزش های دیگه هم با فرزندش بصورت فشرده کار کرده و در آینده میتونه یکی از مدال آوران ایران شود.
  2
  15
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
  ۴۹
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  حالا که یک میلیاردر بوده این پیج را گذاشته یعنی که خیلی خبر مهمی است اگر من میزاشتم کسی هم نگاه نمیکرد عجب دنیایی شده این پول چکار که نمیکنه
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
  ۳۹
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  ارزوی سربلندی
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
  نظر شما چیست؟