توئیت ترامپ خطاب به ایران : اگر ایران قصد جنگ دارد، رسما کارش تمام است ،هیچ وقت آمریکا را تهدید نکن!

صدای آمریکا :تنها ساعتی بعد از اصابت یک راکت کاتیوشا به نزدیکی سفارت ایالات متحده در بغداد رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی به مقامات جمهوری اسلامی هشدار داد: «اگر ایران قصد جنگ دارد، رسما کارش تمام است.»
 
پرزیدنت دونالد ترامپ یکشنبه غروب در توئیتر خود نوشت: «هیچ وقت آمریکا را تهدید نکن!» رئیس جمهوری ایالات متحده در توئیت خود اشاره ای به راکت پرتاب شده به نزدیکی سفارت آمریکا نکرد.
 
یکی از سخنگویان ارتش عراق شامگاه یکشنبه ۲۹ اردیبهشت گفت که یک راکت پرتاب شده به سمت منطقه به شدت محافظت شده «سبز» در بغداد، به نزدیکی سفارت آمریکا اصابت کرد.
 
ژنرال یحیی رسول به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت راکت کاتیوشا نزدیک مجسمه «سربار گمنام» به زمین خورده است، که کمتر از یک مایل (۱.۶ کیلومتر) با سفارت آمریکا فاصله دارد.
 
خبرنگاران آسوشیتدپرس در شرق دجله، نقطه مقابل منطقه سبز، می‌گویند که ابتدا صدای یک انفجار شنیدند و بعد از آن برای یک مدت کوتاه صدای آژیر خطر در پایتخت به صدا در آمد.
 
با این حال به گزارش خبرگزاری دولتی عراق، این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است. سفارت ایالات متحده در بغداد نیز هنوز در این ارتباط اظهار نظر نکرده است.
+156
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  عمو ترامپ تقلب ممنوع! اینو که ظریف قبلا گفته بود که هیچوقت یک ایرانی رو تهدید نکن!
  42
  84
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
  ۳۶
  amirpalang - لندن، انگلستان

  جنگ کجا بود. ابله آنکه این نمایش احمقانه آخوند و یانکی را باور کند
  105
  50
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  داداش ترامپ بزن تمومش کن. این سوسکها مخل آسایش بشریت هستن.
  46
  157
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. چرا نه!؟ اگر تقلب کرد، دمش گرم! چیزیکه عوض داره، "گله" نداره! در ضمن پهلوان خیلی جنتلمنه و او قهرمان منه! همه جنگها کپی هم هستند و این پهلوان متقلب از آن ماست و و و
  44
  42
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  اگر ایران ناو هواپیمابر هم بزنه، نهایت عامریگا خواهد گفت: ما به دقت در حال بررسی موضوع هستیم😂
  151
  29
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::amirpalang - لندن، انگلستان::]. [::amirpalang - لندن، انگلستان::]. پرسش اینجاست: اگر کسی به جنگ امیدوار نباشه، باید او را ابله دانست!
  18
  48
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  این کاربرهای یهودی نام کجایند که از آنان بپرسم که در تقویم جنگی این دین یهود، در چند وقت دیگر باید یک جنگی صورت بگیره که من دیگه شروع به روزشماری نکنم!؟ هنوز جنگ نشده، پا به فرار گذاشتند، پیر شده ها!
  112
  16
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  وخاک بر سر کسی که از این حرف ترامپ خوشش آمده باشد، ابله ها، گفته آخر راه ایران هست نه رژیم، لعنت بر خائن وطن فروش
  131
  28
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۲
  ۵۲
  Sedaghat25 - پامبیچ-فلوریدا، ایالات متحده امریکا

  هنوز من خوزستانی اثرات دردمند و عمیق جنگ در روح و جسمم لانه کرده هنوز بعد از ۳۸ سال آواره و بی خانمانیم این یکی جنگ رو کجای دلم بگذارم.......!!!!!
  4
  63
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران

  اینجا جاداره که یک خسته نباشید هم به کسانی بگیم, که ایران رو از جزیره ثبات به کشوری فقیر, عقب افتاده درحد گرسنه گان آفریقایی کشاندند و بدنبال تجزیه آن هستند!! خسته نباشید دلاوران!!
  4
  45
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  یا بیا بزن تمومش کن کارمون رو دیگه مردیم از گشنگی و بی پولی و یا دیگه انقدر زر مفت نزن و بزار خودمون توی چوبِ آتیش پدران خودمون بسوزیم
  8
  41
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این مخ های عقب افتاده ارزوی شهادت دارند و ممکن هست دست به دیوانگی بزنند. سیدعلی و همراهان ابلهش همراه با عده ی کثیری از امت همیشه در کش تنبان (صحنه) اهل تشیع معتقد به ظهور هستند و برای ظهور حتما باید اسرائیل از بین رفته (تاریخ آنرا هم خواب دیده اند!) و عربستان و حجاز را تسخیر کنند (علت حضور این ها در یمن) تا شرایط ظهور آغا فراهم آید. این گچ عمیقا در مخ این ها رسوب کرده و چون بسیار عقب افتاده و متحجرند، امریکا را مانع تسخیر هر دو می بینند. این ها تا این هم ابلهند که فکر میکنند یک طفل 6 ساله بیش از 1400 سال هست که ته یک چاه پنهان شده و چون بیرون آید برایشان تخم طلا میگذارد!!! آن طفل اگر درایت و عرضه داشت در چاه نمی افتاد اما این عقاید رسوب تزریقات نوزادی و مثل زبان مادری از مغزشان پاک نمیشود. بنابراین و با حقیقت پنداشتن این پنداره هرگونه تفاهم بین آخوند و امریکا دروغین و مصلحتی و باز این ها بدنبال ظهور آغااااا هستند. چپول های ما هم توسط شوروی و چپول های استعمارگر اروپائی شستشوی مغزی شده و از شعار مرگ بر امریکا و مفتخوری نهایت رضایت را دارند. وسط منگه ی دو گروه عقب افتاده گیر کرده ایم
  4
  108
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  تاقبل جدی شدن جنگ 99 درصد مخالف رژیم بودن و هارت و پورت میکردن! وقتی اوضاع کیشمیشی شد درصد قابل تجهی مزدور مخفی و مفت خورجیره خور و البته عده ای که به مناسبت بلوشو این حکومت به دوزار رسیدن شروع به ننه من غریبم کردن. شما بی شرفها به این و ملت ایران دلتون نمیسوزه. شما بی شرفها به منافع و جیبتون میسوزید. ده ها جنگ هم نمیتونست ایران رو به این فلاکت برسونه. اون غربتی هایی که اینجا دم از وطن میزنن بدونن ایران فقط وطن اون وحشیها نیست. ایران وطن همست. شماها فقط عده ای دزد و حرومخور هستید که پدرانتون با رانت و دزدی و کقافت نون داده بهتون. این حکومت باید بره و این امکان فقط با حمله یک کشور مثل آمریکا ممکنه. ما اکثریت مردم ایران پشت آمریکا هستیم.
  3
  102
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۷
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. فقط خودتان را جای اسرائیلی و آمریکایی فرض کن که بمدت ۴۰ سال از نابودی ایندو کشور از سوی ایران بگوش شان میرسد و وقتیکه آنان شروع به پاسخگویی کردند، خرالهدی و سید پروستات میگویند ما خروس جنگی نیستیم! پس این آمریکایی ها ساده لوح و بویژه یهودهای جان دوست که از مرگ هراس دارند، چه دل پر و نفرتی از ما دارند که آرزوی نابود شدن آنانرا جزو دکترین کردیم! از حسن عباسی بگذریم که قصد دارد کاخ سفید را تبدیل به مسجد کند و ملانیا را صغیه خودش نماید! راستی، فکر نکنم لنگرودی باشی، زیرا چند وقت یک متلکی بمن شمالی انداخته بودی که پاسخ شما را مودبانه دادم و هنوز منتظر پوزش از شما هستم! فراموش نکن پشت این کامپیوترها که ما نشسته ایم، یک انسان نشسته است!
  7
  20
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::Sedaghat25 - پامبیچ-فلوریدا، ایالات متحده امریکا::]. چون برای بار اول اسم کاربری تان را میبینم، پس شما را نمی شناسم که چگونه فکر میکنید و درخواستی از شما دارم که نظر شما در مورد امثالی چون من که خواهان پایان دادن رژیم هست، چه از طریق مردم که چندین بار پیروز نشدند و صدای مان را در نطفه خفه کردند و یا همین الان که ما چشم امید به پهلوان بستیم چیست!؟ با سپاس از پاسخ مودبانه شما! خواهشنا اگر پاسخ ایشان و دیگران زشت و بی ادبانه بود، این را وظیفه مسئولین محترم سایت میدانم که آنرا منتشر نکنند، زیرا معلوم نیست که حتی ایشان هم ...‌
  13
  5
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۵
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران
  چقدر این امریکایی ها هالیوددی هستند خب چند روز قبل که گفتید کارمند های سفارتتون عراق رو ترک کنند و بعد گفتید قاسم سلیمانی آماده حمله است و حالا چند تا راکت شلیک شده که نه کسی مرده و نه ساختمان خسارت دیده خر خودتون هستید اصلا چه توجیحی داره که ایران به سفارت پوکیده شما تو عراق حمله کنه مستقیم به ناوهاتون حمله میکنه. به هر حال زودتر بیایید تا زودتر نابود شوید.
  25
  7
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::] متلک شمالی ؟!!! من !!! کِی ؟!! کجا ؟!! چی ؟! من کیم این چیه ؟!! من اصلا در مورد متلک هیچی نمیدونم !!!!!!.
  8
  2
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران::]. با پوزش از شما! کاملا حق با شماست!
  10
  0
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  لطفا جمهوری اسلامی را با نام ایران قاطی نکنید.اینها اشغالگران ایران هستند.امریکا اگر راست میگوید مشابه لیبی که بکاخ قذافی حمله کرده بود الان هم مراکزی مثل جماران را بمب باران کند
  1
  13
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  تهدید میگنیم,بالنگه کفش تو سرت هم میزنیم,هرچه فحش ناموسی و غیرناموسی هم نثارت میکنیم ,چون نامردی و نامردانه میجنگی.40ساله که انواع فشارهارا بملت ایران واردکردی و عملا ده ها بار سیاست تو در دنیا ثابت کرده که ذره ائی بفکر ملل ضعیف نیستی و فقط بفقط منافع سرمایه داری خودت را در نظر داری و این حقوق بشر و چرت و پرت ها شعارکثیف توخالی,بیش نیست.شاه ایران را 9 ماهه سرنگون کردی و ملت را 40سال در بدتراز زمان جنگ دوم جهانی قرار دادی.برو گم شو گه حنات بوی گند میدهد
  4
  8
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::senator x - تهران، ایران::]. عزیز جان شاه ایران را امریکا نبرد بلکه خودتان خام چپول های مفتخور شدید و در ماه عکس امام دیدید و به عشق ظهور یک طفل 6 ساله ترهات شریعتی را در باره ی جنایتکاری مثل علی و زنباره ای مثل حسین باور کردید و راهپیمائی های چند کیلومتری تشکیل دادید. حالا هم که امریکا راه جاده ی سیدالشهدا را باز کرده در حجم دو میلیونی به انجا میروید و گنبد قاتل ایرانیان را هم با طلا پوشانیده اید
  3
  12
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  :گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا:من نمیدانم درک و فهم و شعور سیاسی . در چه حدی هست ولی از نظر قساوت,نمره ات(0)است.شما مرا بالای پشت بام دیدید؟شما مرا مزدور رژیم فرض کردید؟در زمان هرج مرج سال57 چندساله بودید؟سیاست خارجی آمریکا را تا چه میشناسید؟از جریان ورود شاه بآمریکا در سال 1977تا چه اندازه باخبر هستید؟تا چه اندازه از داستان بردن خمینی به نوفل لوشاتو باخبر هستید؟بجه دلیل کارتر150میلیون دلار بحساب خمینی در نوفل لوشاتو واریز کرد؟سه ماه قبل از ورود خمینی بایران,ژنرال هایزر آمریکائی در تهران چه ماموریتی داشت؟تا چه اندازه آمریکائی ها از گروگانگیری با خبر بودند و طرح آن در کجا ریخته شد؟اولاف پالمر,نخست وزیر سوئد چرا بعداز غائله خمینی و ورود او بتهران ترور شد؟هر وقت جواب این سئوالات را پیدا کردی ,بعد میفهمی شاه را چه کسی برد؟ .
  3
  2
  دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::senator x - تهران، ایران::]. در زمان انقلاب حدودا 36 ساله و بعلت فعالیت مطبوعاتی تا قلب همه جا سرک میکشیدم . از سلطنت طلب گرفته تا مسلمین و چپول ها در حیطه ی تماس من بودند و من هرگز روی فرد صحبت نمیکنم. از اینکه شما چه کرده اید تاریخ و وقایع را نمی نویسند. امریکا دید ملت ایران شاه را نمی خواهد و ممکن هست حکومت بعدی ایران کمونیستی باشد. سیب افتاده بود و اجبارا امریکا بخاطر ضدیت با شوروی خمینی را با وعده ی قلع و قمع کمونیست ها برگزید. ان زمان همه "چه گوارا زده" و چپولی را افتخار و اعتبار و روشنفکری میدیدند. به هر حال چرا عراقی ها این بساط را در نیاوردند. ایرانی ها در دوران شگفتی اقتصادی به سر می بردند و بعلت طمع و زیادت طلبی انقلاب کردند. هیچکس ایرانیان را مجبور نکرد که در ماه عکس امام ببینند و 12000 امزاده بنا نهند . خودشان اکثرا خیالاتی و امام زمان و امام حسین زده و "لاشه پرست" هستند
  0
  4
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. [::scandal - برلین، آلمان::]. یک عده وطن فروش براشون مهم نیست که ایران در خطر هست.و طرف ترانپه خل و چل را میگیرن. اگر ترانپ میتونست تا به حال ایران را خیلی وقت پیش عراق کرده بود ولی اینها با این ارزوشون تو گور میرن.
  4
  2
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا:از پاسخ شما متشکرم ولی ادامه نظریات ما شاید ماهها بطول بانجامد,بامید ایران آزاد و ملتی فهیم بدور از هرگونه گرایش مذهبی و احساسات ویرانگر,موفق باشید.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::senator x - تهران، ایران::]. متشکرم عزیزم. معلوم هست که انسان فهیمی هستید
  0
  2
  ‌سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
  نظر شما چیست؟