سگی در تایلند نوزاد زنده به گور شده توسط مادرش را نجات داد

پینگ‌پنگ با پارس مداوم و کندن زمین توجه همه را به نوزاد زنده به گور شده جلب کرد بی بی سی :سگی معلول در تایلند توانسته نوزادی که یک مادر نوجوان زنده به گور کرده بود از زیر زمین بیرون بکشد و جان او را نجات دهد.
 
بنابر گزارش رسانه‌های محلی این واقعه در شمال تایلند روی داده و مادر ۱۵ ساله این نوزاد او را از ترس والدینش زنده به گور کرده بوده است.
 
اما لحظاتی بعد از این که مادر نواجوان محل دفن را ترک می‌کند پینگ‌پنگ، سگی که یک پایش در تصادف با خودرو فلج شده با پارس کردن مداوم بالای سر نوزاد می‌رود و شروع به کندن زمین می‌کند.
 
سپس صاحب پینگ‌پنگ که به دنبال پارس‌های مداوم او نگران شده بود متوجه می‌شود پای یک نوزاد از زیر خاک بیرون زده. او به کمک افراد روستای بان‌نانگ‌خام نوزاد را از زیر زمین بیرون می‌کشند و به درمانگاه محلی می‌برند.
 
دکترها پس از معاینه این نوزاد پسر را زنده و سالم یافتند.
 
یوسا نیسایخا، صاحب این سگ به رسانه‌های محلی گفته پس از فلج شدن پینگ‌پنگ در جریان سانحه خودرو، تصمیم به نگه‌داشتن او کرده چرا که این سگ وفاداری فوق العاده‌ای از خود نشان می‌داده است.
 
"من نگه‌ش داشتم چون هم خیلی وفاداره و هم خیلی فرمان‌بردار. همیشه به من در مزرعه و جمع کردن گاوها کمک می‌کنه. همه روستا هم او را دوست دارند. سگ فوق‌العاده‌ایست."
پینگ پنگ از زمانی که یک خودرو به او زده لنگ می‌زند مادر نوزاد نجات یافته به علت رها کردن کودکش و همچنین اقدام به قتل توسط پلیس بازداشت شده و آن طور که روزنامه بانکوک پست نوشته اکنون به والدینش تحویل داده شده و تحت نظر روانشناس قرار گرفته است.
 
به گفته پلیس این مادر نوجوان از اقدام خود ابراز پشیمانی کرده است و والدین او هم تصمیم گرفته‌اند که سرپرستی نوه شان را بر عهده گیرند.
+86
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  بعضی چیزهایی که انسان می خونه ، انقدر هنگ می کنه که می خواد نسبت به دنیای پیرامونش اصلا فکر نکنه. تصور یک نوزاد زنده به گور شده ، واقعا جانکاهه. ولی چه کاری از من بر میآد؟ من که خدا نیستم. فقط ناراحتی این اخبار واسم میمونه. جز اینکه از خدا بخوام مراقب تمام مخلوقاتش باشه، حتی این سگ تایلندی که نشون داد مرامش بیشتر از مادر اون نوزاده.
  0
  10
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  دردو بلای این سگ بخوره تو سر تروریستهای زن و بچه کش سپاه تروریست
  0
  17
  یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
  نظر شما چیست؟