فرزندان موسوی و رهنورد ادعای پیام آنها برای «کمک به نظام» را تکذیب کردند

 آخرین تصویر منتشر شده از میرحسین موسوی و زهرا رهنورد زهرا و نرگس موسوی، دختران «میرحسین موسوی» و «زهرا رهنورد» دو چهره منتقد حکومت ایران، صحبت‌های یک نماینده ‌تهران در صحن مجلس مبنی بر آخرین پیام میرحسین موسوی به حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران با مضمون «کمک به نظام» را تکذیب کردند.
 
وبسایت خبری کلمه روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت گزارش داد که، زهرا موسوی در توئیتر شخصی خود نوشت که نقل قول یکی از نمایندگان مبنی بر پیغام میرحسین موسوی از حصر نادرست است و او [میرحسین] تاکنون پیغامی نداده است.
 
الیاس حضرتی، نماینده ‌تهران روز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در صحن مجلس مدعی شد: «هم اکنون نیروهایی که ۱۰ سال در حصرند، پیام می‌دهند که در صحنه باشید و به نظام کمک کنید؛ این آخرین پیامی است که از میرحسین موسوی برای رئیس‌جمهور آمده است.»
 
نرگس موسوی، دختر دیگر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نیز در واکنش به این اظهارات نوشت، صحبت اخیر الیاس حضرتی نقل قول دروغ از جانب محصورین در رابطه با پیغامی برای رئیس جمهور که هرگز فرستاده نشده است.
 
مهدی کروبی، میر حسین موسوی و زهرا رهنورد از بهمن ۱۳۸۹ تاکنون در حصر خانگی به سر می‌برند. موسوی و کروبی به تقلب در انتخابات سال ۸۸ معترض بودند و تا مدت‌ها ایران شاهد اعتراض حامیان آن‌ها بود.
+26
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  اسپیسر - لندن، انگلستان
  وای خدا. قیافه ها رو نیگاه کن .تازه چند میلیون نفر سنگ این غربتی ها رو به سینه میزنن و می خوان بعد از آخوندا ایران رو بدهند دست اینا. واقعا چه مملکت داغونی شده.
  5
  22
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  باز این پشه ها وزوز کردند.
  2
  20
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
  ۳۸
  Liberte - ارومیه، ایران
  شما دیگه چرا؟ این تصویر فتو شاپه و مدت ها پیش در تلگرام دست به دست می شد.
  7
  8
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  قیافه این دو انگل بی عمامه مثل عکسهایی تبلیغاتی روی حشره کش است. کثافتها را مثل خاتمی تو اب نمک گذاشتین که در شرایط اضطراری یهو از عمامه داعشعلی بیرونش بکشند که ملت برن دوباره پای صندوق و یا حسین میر حسین کنند!
  1
  4
  جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
  نظر شما چیست؟