آنجلینا جولی بار دیگر در نقش جادوگر «زیبای خفته» ظاهر می‌شود: این‌بار در کنار میشل فایفر

صدای آمریکا :آنونس فیلم « مالفیسنت: سردسته اهریمنان» روز دوشنبه منتشر شد. آنجلینا جولی در این فیلم در نقش جادوگری به نام «مالفیسنت» بازی می‌کند که این بار با ملکه ای با بازی میشل فایفر روبرو خواهد شد.
 
داستان فیلم دوم چند سال بعد از فیلم اول رخ می‌دهد. «ارورا» یا همان زیبای خفته بزرگتر شده و می‌خواهد ازدواج کند. و مالفیسنت را در حال ویران کردن قلمرو پادشاهی می‌بینیم.
فیلم « مالفیسنت» در سال ۲۰۱۴ اکران شد و در آمریکا بیشتر از ۲۴۰ میلیون دلار فروش داشت. « مالفیسنت: سردسته اهریمنان» ۱۸ اکتبر، ۲۶ مهرماه به سینماهای آمریکا می‌رود.
+9
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟