مرد ۳۳ ساله با کمک ژنتیک‌شناسان خانواده خود را یافت

العربیه :ماجرای استیو که به گری گاتویک شهرت پیدا کرده، سرتیتر عناوین روزنامه ها شده است. این مرد جوان توسط والدینش در فرودگاه گاتویک رها شده بود. وی پس از سال ها جستجو و تلاش با کمک ژنتیک شناسان توانست ردپای خانواده اش را در 33 سالگی پیدا کند.
 
بر اساس گزارش اسکای نیوز، سه شنبه 14 می 2019، استیو هایدز در سال 1986 و زمانی که فقط ده روز از عمرش سپری شده بود، در پایانه جنوبی فرودگاه توسط والدینش در قسمت سرویس بهداشتی زنان گذاشته شده بود.
 
هایدز پس از 15 سال تحقیق و تفحص با کمک ژنتیک شناسان توانست کشف کند که مادرش فوت کرده اما پدرش هنوز در قید حیات است.
استیو پس از تماس با پدرش متوجه شد که خواهر و برادرهایی دارد که از وجودش خبر ندارند.
 
او در فیسبوکش از یافتن خانواده اش اظهار خرسندی کرد و از ژنتیک شناسانی که به او کمک به سزایی کردند قدردانی کرد.

هایدز سالها تلاش کرد با نوشتن و چاپ مقالات متعدد در روزنامه ها، خانواده اش را پیدا کند. وی تلاش خود را به خاطر حساس بودن این موضوع عنوان کرد.
 
استیو افزود: به خاطر کاری که والدینم با من کردند هیچ حس خصومتی نسبت به آنها ندارم و فقط می خواستم بدانم ریشه ام کجاست. مرد جوان زمانی که در فرودگاه پیدا می شود پس از سپری کردن سه سال در شیرخوارگاه، یک خانواده حضانت وی را تقبل می کند و با سه خواهر بزرگ می شود.
 
گویا مادر استیو نیز یک بار برای تحقیق در مورد پسرش با پلیس تماس گرفته و مشخصاتی داده که به استیو هایدز مربوط می شد اما این فایل صوتی از کامپیوتر پاک شده بود.
+8
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟