افزایش بودجه ناسا به منظور تحقق طرح اعزام انسان به کره ماه در سال ۲۰۲۴

دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه از کنگره این کشور خواست که بودجه سال آینده اداره کل ملی هوانوردی و فضا (ناسا) را یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار افزایش دهد.
 
ایالات متحده با افزایش بودجه ناسا در نظر دارد زمینه بازگشت انسان به کره ماه و انجام چنین ماموریتی را برای سال ۲۰۲۴ میلادی فراهم کند.
 
افزایش بودجه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری برای ناسا علاوه بر هزینه ۲۱ میلیاردی این سازمان درخواست شده است.
 
دونالد ترامپ در حالی خبر درخواست افزایش بودجه ناسا را در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا حدود دو ماه پیش از طرح فرستادن انسان به کره ماه در سال ۲۰۲۴ سخن گفته بود.
ماموریت اعزام انسان به کره ماه اولین ماموریت مشابه از سال ۱۹۷۲ تاکنون خواهد بود.
 
سازمان ناسا اعلام کرده است که بخش اعظم افزایش بودجه این نهاد به تحقیق و توسعه سامانه فرود انسان بر روی سطح کره ماه اختصاص خواهد یافت.
 
رئیس جمهوری آمریکا در توئیت روز دوشنبه خود هدف بعدی سازمان ناسا را پس از اعزام انسان به کره ماه فرود فضانوردان بر سیاره مریخ عنوان کرد.
+4
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  قدمت کره ماه بیش از خورشید میباشد یعنی ۴.۵ میلیارد سال و عمر خورشید ۴ میلیارد سال، پس اول ماه بوده تا خورشید که بدون ماه که از آن بعنوان میخ کوبنده کره زمین نام میبرنند زیرا بدون ماه، کره زمین در مدارس تلوتلو میخورد که آن باعث میشد که ما فاقد فصل و ماه مشخصی داشته باشیم و آنقدر این ماه در حد خود ماه و زیباست که دانشمندان نمیتوانند وجود آن را اتفاقی بدانند و بنا به بعضی ها در کره ماه انسانی هایی زندگی میکنند که بعنوان برده از آنان استفاده شده و در خدمت فرازمینی ها میباشند و بنا به گفته یکی از کارمندان اسبق ناسا، ساکنین ماه / فرازمینی ها چشم دیدن آمریکایی ها، روس ها و چینی ها و آلمانی ها را ندارند ولی از ایرانیان خوششان می آید و بعنوان مثال فضانورد اسرائیلی که چندین سال پیش بهنگام برگشت از کره ماه دچار حادثه شد که کشته شد و بتازگی هم ماهواره ایی که اسرائیل به فضا فرستاده بود، سر به نیست شد! اسم شخص مورد نظر در ناسا Virgil Armstrong میباشد! این گفته ها و نوشته ها مجموعه فشرده ایی از مطالب خوانده شده و خیالتان راحت باشد که گفته های جنتی، رائفی پور و فاطمه زهرایی نبودند!
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹
  نظر شما چیست؟