توضیحات شقایق دلشاد درباره داشتن بادیگارد و نظر پرویز پرستویی

شقایق دلشاد بازیگر و مدل ایرانی  ویدئویی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که با حواشی بسیاری همراه شد. حتی پرویز پرستویی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. در این ویدئو این بازیگر مطرح می کند هیچ اشکالی ندارد که هنرمندان بادیگارد و بنز داشته باشند، به هر حال دارندگی است و برازندگی…
اما دیروز در برنامه پارک شهر رادیو تهران این بازیگر به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت. او گفت این ویدئو حدود ۵۰دقیقه بود و ما مهمان یک برنامه بودیم. برای مدل لباس آن دعوت شده بودم و تیم تشریفات از ما استقبال کردند حتی برای ما ماشین فرستادند و از در خانه همراهی کردند.
 
دلشاد ادامه داد: به خاطر اینکه می خواستند برای مراسم خود ویدئویی را ضبط کنند تشریفات و بادیگارد تدارک دیده بودند و من بادیگارد شخصی ندارم. متاسفانه این کلیپ فقط در یک دقیقه توسط آن تصویربردار یا خبرنگار در فضای مجازی پخش شد و من مورد قضاوت قرار گرفتم. از دوستان و بزرگان نیز انتظار نداشتم من را به خاطریک کلیپ یک دقیقه‌ای قضاوت کنند.
 
این بازیگر عنوان کرد: من در مصاحبه قبلی خود گفتم که در جلوی در منزل مورد حمله دو نفر قرار گرفتم و دراین ویدئو ۵۰دقیقه ای این موضوع را توضیح دادم اما فقط چند جمله من را از این مصاحبه جداکردند و انتشار دادند. من چالش‌هایی را سپری کردم تا به این مرحله رسیدم اما با این اتفاق خیلی اذیت شدم .انتظار این همه بی‌ادبی از طرف برخی از افراد را نداشتم. من مثل عمو پرویز معروف نیستم اما محبوب هستم و انتظار نداشتم جناب پرویز پرستویی ویدئو من را پست بگذارند و درباره آن صحبت کند.
+19
رأی دهید
-100

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  دختره تمام عملی مصنوعی ، ادعاشم ....خر رو پاره میکنه ،چه اعتماد به نفسی داره با این که کل صورت و هیکلشون عملی میان جلو دوربین ! اینطوری هم حرف میزنن ! ( این افراد تبدیل به یه معضل شدن واسه جامعه ، هویت هرچی دختر و زن و ایرانی رو میبرن زیر سوال با این همه مصنوعی بودن ) ایکبیری
  8
  97
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۸
  ۳۰
  پارس 1404 - ایران، ایران

  هیچ اشکالی ندارد که هنرمندان بادیگارد و بنز داشته باشند. وای به حال بشری که هنرمندانش شما هستید.
  16
  80
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::پارس 1404 - ایران، ایران::]. وای به حال سایتی که کامنت نویسش شما باشی.
  63
  22
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. چرا از پارس 1404 - ایران، ایران. وای به حال سایتی که کامنت نویسش شما باشی. انتقادکردید ؟
  3
  28
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان
  در جهان متمدن و با فرهنگ و ازاد دموکرات که انسان بالاترین ارزش هست انسانهای لات لمپن و ارازل و اوباش فقط از حق و حقوق انسانی برخوردار هستن و در نهایت حقوق دولتی می گیرند اما در جهان متضاد اوباش و لات و لمپن حقیر بی مایه راس امور و بخش همتراز جامعه نزدیک به انها فرصت عرض اندام.
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  هنر پیشه های امروز بادی گارد دارند و همه جاشون هم عمل میکنن. مسخره های مسلمان گورشان را گم کنن از کشورمان برن. این نسل زاییده اسلام شماست. خانم زیبایی است و با اعتماد به نفس بالا. قابل تحسین هستید هرچند قسمت دارندگی و برازندگی زیبا نبود. هنرمند باید منعکس کننده دردهای جامعه باشد.
  8
  15
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  آقایان لطفا حسادتتون را کنترل کنید. هر کسی هر طور دوست داره زندگی میکنه. این شغلش هست و شماها باید تحمل دیدن افراد مختلف در جامعه را داشته باشید. جوانهای مردم را کشته یا مال مردم را خورده؟؟ یا مزاحم شما شده؟؟ نباید انتظار داشته باشید که مردم هرطور شما فکر میکنید واعتقاد دارید بهش عمل کنند. من موافقم هنر پیشه ها برای امنیتشون باید بادی گارد داشته باشن. شاید هم اینقدر احمقها از این خانم ایراد گرفتند که ایشون از لجشون گفتند دارندگی و برازندگی . بعدش این چه سوالی هست که آیا ماشبن مال خودتونه؟؟؟سوالهایی بپرسین که ارزشش را داشته باشه
  7
  11
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  ۶۱
  samak - پاریس، فرانسه
  این موجودات بی مصرف، توهین به هنرمندان واقعی هستند. این آدم باید برود توی شو کارداشیانها جاروکشی کند.
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::RAHSHENAS - برلین، آلمان::]. تنها دلیلش این هست که آب من وایشان تو یک جوب نمیره.
  12
  7
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ممنون از جوابتون.بنظر من شما دلیل های قانع کننده و جالبی مینویسید به عنوان یک خواننده جذابیت حرف های شما خیلی اترکتیو تر هستند . این حرف من یک خواهش هست بیش نیست.
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::RAHSHENAS - برلین، آلمان::]. ممنونم، شما لطف دارید.
  3
  1
  ‌پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  نظر شما چیست؟